Aktualności

Pokaz kolekcji Baltic Wood na największych targach branżowych w Polsce!

01.02.2016

2 lutego w Poznaniu rozpoczynają się targi Budma 2016 – wydarzenie jest doskonałą okazją, aby odwiedzić dwa stoiska Baltic Wood i przyjrzeć się bliżej najnowszym trendom w branży podłóg drewnianych na nadchodzący sezon 2016/2017.

Tegoroczne poznańskie targi budownictwa i architektury odbywają się pod hasłem "Inspiracja – Wiedza – Biznes" i oferują szeroką gamę wydarzeń towarzyszących. Również na stoiskach Baltic Wood nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających, w programie m.in.:

  • prezentacja najnowszych trendów 2016/2017 w branży podłóg drewnianych,
  • przegląd najmodniejszych kolorów i stylów podłóg drewnianych,
  • pokaz dynamicznej, ultranowoczesnej kolekcji Jeans – Dla Niej i Dla Niego, zawierającej praktyczne i stylowe rozwiązania podłogowe w formie pełnej deski oraz klepki,
  • nowa odsłona kolekcji ultrawytrzymałych, trójwarstwowych podłóg No Limits oraz artystycznie postarzanych podłóg Timeless.

W pierwszych dniach targów (2-3.02 godz. 16:00) Architekci odwiedzający stoisko Baltic Wood będą mogli wziąć udział w loterii wizytówkowej Architect Contest, podczas której zostanie rozlosowana roczna prenumerata Wallpaper Magazine lub ICON Magazine – szczegóły na stoisku 26 w pawilonie 7.

Na Montażystów będzie czekała loteria Monteriada. Losowanie atrakcyjnych nagród odbędzie się 4 lutego o godzinie 16:00 na stoisku 136 w pawilonie 3A. Dodatkowo na stoisku będzie możliwość zapisów na szkolenie w ramach Akademii Mistrzów Montażu Baltic Wood.

Najważniejszym wydarzeniem targów jest akcja Strada di Architettura, która ma za zadanie zaprezentować najbardziej inspirujące produkty i rozwiązania, wyróżniające się swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością. Specjalnie oznaczone logiem akcji produkty i stoiska będą tworzyć "architektoniczną ścieżkę zwiedzania" targów. Baltic Wood jako partner akcji zaprezentuje nagrodzoną Red Dot Award 2015 podłogę Desire na Wyspie Innowacji w pawilonie 5A.

Dla wszystkich, którzy szukają wrażeń po targach organizatorzy Budmy 2016 przygotowali grę miejską Operacja di QUADRO podczas, której uczestnicy poznają prawdziwe perły architektury Poznania oraz ich twórców. Na zwycięską drużynę czekają specjalne nagrody Baltic Wood.

Do zobaczenia na dwóch stoiskach Baltic Wood: stoisko 26 , pawilon 7 oraz stoisko 136, pawilon 3A.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood