Aktualności

Somfy nagrodzone na targach Budma 2016

09.02.2016

Firma Somfy, światowy lider w produkcji urządzeń inteligentnych do domów i budynków użyteczności publicznej została wyróżniona dwoma nagrodami podczas odbywających się w zeszłym tygodniu w Poznaniu Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury – Budma 2016.

Do Somfy powędrowała m.in. Nagroda Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyróżnienie za wysoką jakość i innowacyjność produktów, a także za sukcesy na międzynarodowych rynkach oraz szerokie działanie na rzecz rozwoju i integracji branży.

Somfy zostało docenione również za najciekawszą kreację wystawienniczą podczas targów, za co spółka otrzymała statutką Złotego Akanta przyznawaną cyklicznie co roku w konkursie Acanthus Aureus Budma. W plebiscycie organizowanym już od 2003 roku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, wyróżniane są najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem oraz podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Bardzo nas cieszą kolejne nagrody, które otrzymujemy.  Są one dowodem dobrej jakości naszych produktów, znakomitej renomy marki Somfy i właściwego podejście do klienta - powiedział dyrektor zarządzający polskiego oddziału Somfy Radosław Borkowski.

źródło i zdjęcie: Somfy

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy