Aktualności

Strona firmy Polbruk w nowej odsłonie!

08.02.2016

Strona internetowa firmy Polbruk zyskała zupełnie nowe oblicze, które odpowiada najbardziej aktualnym trendom. Nowoczesny layout, przejrzyste zestawienie grup produktowych, klarowne rozmieszczenie treści, szybki dostęp do zakładek oraz atrakcyjne wizualnie fotografie w dużej rozdzielczości – to tylko kilka spośród wielu atutów nowej witryny. Jakie jeszcze udogodnienia oferuje www.polbruk.pl?

Stronę internetową firmy Polbruk zaprojektowano z dbałością o najmniejszy detal, dzięki czemu oferuje ona szybką nawigację i łatwy dostęp do najważniejszych treści przedstawionych w atrakcyjnej formie. Jej największymi atutami są: nowoczesny layout, efektowna szata graficzna a także mobilność, przez co bez problemu zapoznamy się z jej zawartością na smartfonie i tablecie.

Stronę internetową firmy Polbruk zaprojektowano z dbałością o najmniejszy detal, dzięki czemu oferuje ona szybką nawigację i łatwy dostęp do najważniejszych treści

Przyjazna dla oka kolorystyka oraz modułowe rozmieszczenie zakładek umożliwia intuicyjne poruszanie się po stronie. Serwis podzielony jest na działy dedykowane konkretnym odbiorcom. W efekcie architekci, w Strefie architekta, odnajdą bibliotekę plików CAD oraz charakterystykę i rekomendacje dotyczące zastosowania poszczególnych produktów Polbruk, natomiast użytkownicy planujący zmianę aranżacji ogrodu (zakładka "Inspiracje") – fachowe porady, dotyczące układania oraz pielęgnowania brukowanej nawierzchni.

Z kolei dzięki zakładce "Usługa projektowa" dowiemy się jak skorzystać z darmowego wsparcia profesjonalnych architektów krajobrazu, współpracujących z firmą Polbruk, a także zyskamy możliwość samodzielnego zaprojektowania własnej posesji, za pomocą specjalnego wizualizera on-line.

Z kolei dzięki zakładce "Usługa projektowa" dowiemy się jak skorzystać z darmowego wsparcia profesjonalnych architektów krajobrazu

Ponadto, serwis jest wzbogacony dużą ilością atrakcyjnych zdjęć aranżacyjnych, które przeplatają się z precyzyjnymi opisami poszczególnych kolekcji oraz linkami do niezbędnych materiałów. Wśród nich na uwagę zasługują "Katalog realizacji miejskich" Polbruk oraz "Katalog produktów".

Bardzo użytecznym dodatkiem do nowej witryny internetowej www.polbruk.pl, jest także wyszukiwarka, sprofilowana pod kątem wskazywania punktów sprzedaży danej kolekcji w konkretnym mieście. Natomiast bezpośrednie przekierowanie do portali takich jak Facebook, Google+ oraz Pinterest poprzez jedno kliknięcie daje możliwość uzyskania stałego dostępu do bieżących informacji z życia firmy i ciekawostek z dziedziny materiałów nawierzchniowych.

źródło i zdjęcia: Polbruk