Aktualności

Akademia DOBROPLAST w 2016 roku!

04.02.2016

Z nowym rokiem, nowe wyzwania.... i kontynuacja sprawdzonych rozwiązań. W drugiej połowie 2015 roku zadebiutował projekt „Akademia DOBROPLAST“.

Projekt skierowany jest do Partnerów handlowych DOBROPLAST i ma wspomagać rozwój i jakość wzajemnej współpracy.
W ramach tego projektu DOBROPLAST organizuje szkolenia o różnej tematyce. Mają one na celu nie tylko zwiększenie wiedzy technicznej o produktach, ale również poszerzenie umiejętności praktycznych w dziedzinie technik sprzedaży i negocjacji.

Ze względu na tematykę szkolenia dzielimy na:

1. Szkolenia techniczno-handlowe
Z wiedzy technicznej, cech, właściwości i korzyści jakie wynikają z zastosowania gotowych produktów DOBROPLAST jak również z zastowania konkretnych elementów składowych i rozwiązań technicznych, jak np.     
- konkretny system okien PVC, okucia, pakiety szybowe.
- szkolenia z systemów informatycznych wspomagających sprzedaż.

Do udziału w nich zapraszamy, technologów, handlowców i montażystów okien.
 
2. Szkolenia technik sprzedaży, obsługi klienta i negocjacji
W ramach projektu czynny udział w szkoleniu  biorą sprzedawcy w punktach handlowych, handlowcy i montażyści, zajęcia odbywają się dwuetapowo, na poziomie podstawowym i zaawansowanym. W ramach szkoleń prowadzonych w siedzibie firmy, oferujemy również wycieczkę po zakładzie, gdzie jest przedstawiony cały proces produkcyjny od produkcji profilu aż po załadunek gotowego wyrobu.

W 2015 roku trenerzy z działu szkoleń odwiedzili kilkudziesięciu Partnerów w ich siedzibach. Odbyły się również cztery szkolenia w siedzibie DOBROPLAST w Starym Laskowcu. Realizowano głównie szkolenia z wiedzy o produktach DOBROPLAST i technik sprzedaży. Odbiór szkoleń był bardzo pozytywny i pokazał, że jest zapotrzebowanie na taką „pigułkę wiedzy“. Jak również na kolejne szkolenia w ramach Akademii.

W związku z tym, po przerwie świąteczno-noworocznej, Dział szkoleń DOBROPLAST wznowił cykl szkoleń i do końca stycznia 2016 roku przeprowadzono u Partnerów już kilka cykli szkoleń w pełnym zakresie. Zapraszamy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniach, prosimy o kontakt ze swoimi opiekunami.

Mile widziane będą również propozycje nowych tematów szkoleń.

Z pozdrowieniami Dział Szkoleń DOBROPLAST

źródło i zdjęcie: DOBROPLAST