Aktualności

Bateria kuchenna KWC ZOE z FRANKE nominowana do Top Design Award 2016!

02.02.2016

Jurorzy 8. edycji konkursu Top Design Award 2016, którym przewodniczy Bogumiła Jung – Prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, nominowali do finału 29 produktów z 11 kategorii. Wśród nich znalazła się bateria kuchenna KWC ZOE.

Celem Top Design Award jest promocja wyjątkowego wzornictwa na najwyższym, światowym poziomieCelem Top Design Award jest promocja wyjątkowego wzornictwa na najwyższym, światowym poziomie. Nienależne jury, złożone głównie z projektantów, ocenia estetykę produktu, zastosowane materiały, innowacje, a także technologie, które pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Bateria KWC ZOE zdecydowanie spełnia założenia konkursowe i udowadnia, że przemyślany design, nowatorskie rozwiązania i najwyższa jakość wykonania mają kluczowe znaczenie.

ZOE zaprojektowana została w zgodzie z trendem nawiązującym do natury, czego wyrazem jest jej oryginalny, opływowy kształt. Wyposażona jest w nowoczesną technologię LUMINAQUA® LED, która efektownie podświetla strumień wody. Ten oryginalny element dekoracyjny w ciekawy sposób odmienia kuchenną strefę zmywania. ZOE posiada również perlator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN, który powoduje, że samo używanie baterii zapobiega osadzaniu się drobinek wapnia. Ponadto, w trosce o środowisko, producent wprowadził innowację, która polega na automatycznym wyłączaniu baterii po 30 minutach.

Laureatów konkursu Top Design Award poznamy 8 marca 2016 roku. Wszystkie nominowane produkty zostaną zaprezentowane podczas wystawy w dniach 8-11 marca, w czasie trwania Arena Design 2016 w Poznaniu.
Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke