Aktualności

Najważniejsze realizacje KLAFS w 2015 roku

29.01.2016

Nowy Rok jest doskonałym czasem, aby przeanalizować minione miesiące. Rozliczamy się z planów i podjętych postanowień. My również zrobiliśmy podsumowanie ostatniego roku. W efekcie, prezentujemy największe obiekty publiczne, w których w 2015 roku zrealizowaliśmy strefy SPA.

Zapraszamy do odwiedzenia każdego z przedstawionych miejsc.

Doświadczcie Państwo na własnej skórze jak kojący jest relaks w strefie SPA by KLAFS.

1. TARNOWSKIE TERMY,TARNOWO PODGÓRNE

Tarnowskie Termy to kompleks basenowo - rekreacyjny, znajdujący się w Gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania. Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Tarnowskie Termy, to nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

Tarnowskie Termy to kompleks basenowo - rekreacyjny, znajdujący się w Gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania

Tarnowskie Termy – to nie tylko nowoczesny Park Wodny – to miejsce spotkań. W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi (dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami) oraz basen z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. W części rekreacyjnej znajduje się również basen dla najmłodszych, niepływających dzieci z wodnym placem zabaw. W części sportowej mieszczą się dwa baseny. Pierwszy – o długości 25 metrów, sześciotorowy, z niewielkimi trybunami. Drugi – z cieplejszą wodą do nauki pływania – jest on również bazą do prowadzenia aerobiku i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Saunarium tworzy 5 wewnętrznych saun: 2 parowe, 2 suche i JEDYNA w Polsce kabina Infrared z siedziskami podczerwieni SIEDZISKAMI PODCZERWIENI. Dopełnieniem strefy SPA jest kompleks natrysków schładzających oraz strefa wypoczynku wyposażona w Słoneczne Łąki. Na zewnątrz znajduje się OGROMNA piaszczysta plaża o powierzchni 1500m2 wraz z placem zabaw, tężnią solną oraz miejscami do wypoczynku. Dopełnieniem całości jest nowoczesna część techniczna z szatniami i częścią handlową umożliwiającą obsługę ponad 1500 klientów w ciągu dnia.

2. QUADRILLE CONFERENCE & SPA

Quadrille conference & spa Gdynia to ekskluzywny kompleks pałacowo-parkowy, który łączy w sobie dary natury z historią oraz nowoczesnością. Elegancki i starannie dobrany wystrój, nawiązuje do obiektów butikowych, w których każdy apartament cechuje niepowtarzalny styl i bogata kolorystyka.

Quadrille conference & spa Gdynia to ekskluzywny kompleks pałacowo-parkowy, który łączy w sobie dary natury z historią oraz nowoczesnością

Nasze centrum SPA w Gdyni to komfortowa przestrzeń dla wszystkich poszukujących sposobu na wyjątkowy relaks pośród zgiełku Trójmiasta. Lokalizacją naszego SPA jest Trójmiasto (Gdynia), gdzie natura i jej dary stanowią szczególny element życia. Serdecznie zapraszamy do naszej fascynującej strefy wypoczynku. To jedyne takie miejsce na mapie Gdyni i całego Trójmiasta.

3. NEPTUNO RESORT & SPA

Zapraszamy do wyjątkowej strefy SPA, którą otworzyliśmy jesienią 2015 roku. Nasze SPA urządziliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale, tak żeby powstało miejsce unikalne, w którym po trudach dnia codziennego znajdziesz relaks i głębokie odprężenie.

Fot. Neptuno Resort & SPA

Do realizacji naszej strefy SPA zaprosiliśmy firmę KLAFS – wiodącego niemieckiego producenta stref SPA. Tak powstało niezawodne i stylowe miejsce, do którego z pewnością będziesz chciał wracać.

4. WEST BALTIC RESORTS WELLNESS & SPA

West Baltic Resort Wellnes & Spa jest komfortowym obiektem położonym w najspokojniejszej części Dzielnicy Nadmorskiej.

Fot. West Baltic Resort & SPA

Usytuowany jest bezpośrednio przy wejściu na jedną z piękniejszych i najszerszą z polskich plaż. West Baltic Resort Wellnes & Spa jest idealnym miejscem na pobyt wypoczynkowy lub zdrowotny.

5. AQUA LUBLIN

Lublin to miasto inspiracji, gdzie świadomość historii i niepowtarzalna atmosfera inspirują przyszłość kulturalną, akademicką i biznesową. W tętniącym życiem multikulturowym mieście nie może zabraknąć również miejsca na sport - a dla nas inspiracją jest właśnie sport.

Fot. http://www.mosir.lublin.pl/

To właśnie dzięki sportowym pasjom mieszkańców Lublina pojawiają się kolejne inwestycje takie jak np. budowa stadionu miejskiego Arena Lublin czy kompleksu pływackiego Aqua Lublin. Dzięki tym pasjom i tym inwestycjom, Lublin staje się nie tylko sportowym centrum Lubelszczyzny lecz także ważnym ośrodkiem sportu w kraju. Dostęp do odpowiednio rozmieszczonej w mieście i w dzielnicach infrastruktury sportowo-rekreacyjnej podnosi poziom życia w mieście poprzez stwarzanie warunków do aktywności fizycznej mieszkańców i gości a nowe obiekty stają się kolejnymi atrakcjami wyróżniającymi Lublin na tle innych miast.

źródło i zdjęcia: Klafs

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs