Aktualności

SWISS KRONO

29.01.2016

"Dzięki silnej i jednolitej marce chcemy utrzymać tradycję i ustanowić nasz nowy międzynarodowy standard. W taki sposób będziemy współtworzyć przyszłość rynku". Ines Kaindl - Prezes Rady Nadzorczej SWISS KRONO GROUP.

Szanowni Państwo,

Przed naszą firmą duże zmiany!

W tym roku obchodzimy 50 lecie powstania naszego koncernu. Z dumą spoglądamy na to, czego dokonaliśmy w ostatnim półwieczu. SWISS KRONO GROUP należy dziś do światowych liderów w produkcji materiałów drewnopochodnych. W 90 krajach świata nasze produkty wykorzystywane są do budowy i wyposażenia ekologicznych budynków, pomagając jednocześnie stworzyć indywidualną przestrzeń mieszkalną we własnym domu.

Produkcja odbywa się dziś w jedenastu zakładach, w ośmiu krajach świata – dotychczas zawsze z zachowaniem własnej nazwy firmy oraz własnego logotypu. Realizujemy kolejne strategiczne inwestycje - budujemy nową fabrykę płyt OSB na Węgrzech, wielkie, nowoczesne ciągi produkcyjne Conti Roll w Szwajcarii, USA i Rosji, w planach mamy dalszą ekspansję we wschodniej Europie oraz na kolejnych kontynentach.

Tak duże zmiany wymagają dopasowania naszej organizacji w wielu zakresach jej działania, tak aby także w przyszłości móc oferować Państwu innowacyjne produkty oraz niezawodny serwis. Postanowiliśmy więc zacieśnić jeszcze bardziej współpracę między naszymi zakładami, skupić się na naszym wspólnym know-how oraz stworzyć jednolitą, spójną, silną tożsamość. Oczywiście nie od razu osiągniemy wszystko, na pełną integrację potrzebujemy sporo czasu; pierwsze kroki w tym kierunku zostały już zrobione. Będziemy występować jako grupa z przejrzystym i jednolitym wizerunkiem pod wspólną nazwą SWISS KRONO - to pozwoli wyraźnie zaznaczyć przynależność do SWISS KRONO GROUP. Tym samym sprawiamy, że naszym Klientom na wszystkich kontynentach łatwiej będzie odróżnić produkty naszej marki od innych.

Od dziś rozpoznają nas Państwo pod nowym logotypem:

Od dziś rozpoznają nas Państwo pod nowym logotypem

SwissKrono
Głównym filarem naszego przedsiębiorstwa będą w przyszłości jeszcze bardziej innowacyjne produkty, a Państwa oczekiwania i potrzeby nadal stanowić będą centrum naszego zainteresowania. Nasza integracja zapewni także dalsze zacieśnienie obszaru wspólnych, intensywnych prac w zakresie badań i rozwoju. Staniemy się jeszcze bardziej wydajni i dynamiczni, co pozwoli realizować indywidualne rozwiązania naszych klientów w Polsce i na całym świecie.
Dzięki temu mogą więc Państwo nie tylko darzyć nas pełnym zaufaniem ale również z zaciekawieniem oczekiwać tego, co będziemy mieli do zaoferowania jako SWISS KRONO w przyszłości.

Jesteśmy przekonani, że znajdujemy się na dobrej drodze, by jako przedsiębiorstwo być silni, innowacyjni i konkurencyjni przez kolejne 50 lat. Dziękujemy za lata zaufania i współpracy, zapraszamy do nowej wspólnej przyszłości wraz ze Swiss Krono Group.

Z wyrazami szacunku
Maciej Karnicki
CEO Swiss Krono Group,
Prezes Zarządu Kronopol Sp. z o.o.

źródło i zdjęcia: Kronopol