Aktualności

Płytka Parma z oferty Stegu zwycięzcą "Designu dla konesera"!

27.01.2016

Innowacyjna płytka Parma z fugą została doceniona w prestiżowym konkursie "Design dla Konesera. Piękno, Innowacja i Prestiż 2015" w kategorii "Materiały wykończeniowe".

Pomysł na konkurs "Design dla konesera" zrodził się w 2012 roku z okazji jubileuszu 15-lecia czasopisma "Dobre Wnętrze"Pomysł na konkurs "Design dla konesera" zrodził się w 2012 roku z okazji jubileuszu 15-lecia czasopisma "Dobre Wnętrze". Ideą konkursu jest zaprezentowanie elementów i materiałów dekoracji wnętrz, cieszących się największą popularnością wśród osób urządzających swoje "cztery kąty". Organizatorzy oraz uczestnicy gali konkursowej utożsamiają się z myślą, że świetne wzornictwo nie jest zarezerwowane dla rzeczy luksusowych, niedostępnych dla większości, a dobrze zaprojektowane przedmioty pomagają wieść bezproblemowe życie. Konkurs ma formułę plebiscytową, oprócz ekspertów "Dobrego Wnętrza" na wybrane produkty głosują również czytelnicy.

W oficjalnym głosowaniu czytelników STEGU zdeklasowało konkurencję. Rewolucyjna płytka Parma z fugą zdobyła Nagrodę Czytelników miesięcznika "Dobre Wnętrze". Nie tylko Parma urzekła użytkowników swoją innowacyjnością. Nasze gogle VR STEGU oraz wirtualny wizualizator mySTEGU (www.mystegu.pl), zostały docenione w branży architektonicznej za wykorzystanie innowacyjnych technologii. Dziękujemy wszystkim miłośnikom płytek STEGU za aktywne wsparcie w głosowaniu, a ekspertom "Dobrego Wnętrza" za docenienie naszych nowatorskich rozwiązań.

źródło i zdjęcia: Stegu