Aktualności

Konbet zaprasza na Targi Budma 2016

27.01.2016

Już 2 lutego 2016 roku rozpoczną się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Na tych największych w Polsce targach budowlanych będziemy obecni także i my.

Konbet Poznań dodatkowo odbierze pierwszego dnia targów Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016, który został przyznany za nowy produkt – Strop Zespolony Gęstożebrowy VECTOR.

Targi BUDMA prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowegoTargi BUDMA prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

Program targów zawiera szereg dodatkowych wydarzeń specjalnych, kierowanych poszczególnym grupom, z udziałem autorytetów z danej branży. Szczegółowy program targów można sprawdzić tutaj.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Targach i odwiedzenia naszego stoiska nr 24 w Pawilonie nr 3. Przy stoisku obecni będą nasi pracownicy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Podczas targów BUDMA 2016 na stoisku KONBET Poznań i Fabryki Stropów będzie odbywało się badanie "Polski rynek systemów stropowych", przy okazji którego każdego dnia będzie można wygrać dwa bilety na dowolny mecz żużlowy Unii Leszno w zbliżającym się sezonie.

źródło i zdjęcia: KONBET Poznań

Konbet zaprasza na Targi Budma 2016

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: