Aktualności

Jak co roku w Poznaniu - firma Inter-Lers zaprasza na targi Budma 2016

25.01.2016

Początek roku zwyczajowo obfituje w różnego typu spotkania i konferencje. Dla branży budowlanej tradycją stał się natomiast udział w największych branżowych targach w kraju - Budma. W tym roku, już po raz kolejny, na terenie MTP w Poznaniu swoją ofertę zaprezentuje także firma Inter-Lers. 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury to wydarzenie, na które wielu ludzi czeka cały rok. Przez 4 dni tysiące uczestników może zapoznać się nowościami setek firm oferujących materiały, maszyny i akcesoria budowlane. Jest to także doskonała okazja do zapoznania się z ofertą biur projektowych, architektów wnętrz itd.

Śmiało można więc stwierdzić, że osoby planujące w najbliższym czasie rozpoczęcie budowy znajdą tam wszystko co niezbędne do wzorcowego przeprowadzenia inwestycji. Budma to także szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do konkretnych grup uczestników. Wymienić tu można chociażby Forum Architektury czy Strefę Testów, gdzie swoje umiejętności prezentują mistrzowie swojego fachu.

Oczywiście w tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Inter-Lers. Jeden z największych polskich producentów prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek® prezentować będzie w tym roku swoją ofertę dla budownictwa mieszkaniowego. Wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więc jak powstają gotowe wiązary dachowe czy jakie są największe zalety belek stropowych Posi Joist®. Oczywiście nie zabraknie również możliwości do indywidualnej rozmowy z jednym z naszych doradców.  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 02 – 05 lutego 2016 roku. Znaleźć nas będzie można w pawilonie 8a, stoisko 9A.

Informacja pochodzi ze strony www.inter-lers.pl

źródło i zdjęcie: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers