Aktualności

Immergas partnerem jednej z najlepszych imprez biegowych w Polsce

21.01.2016

20 stycznia br. podczas konferencji prasowej zainaugurowana została tegoroczna, 14. Edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który uznawany jest za jedną z najlepiej zorganizowanych imprez biegowych w Polsce. Przez czternaście ostatnich edycji zawody zyskały ogromną renomę w kraju, a w 2015 roku wydarzenie nominowane było do nagrody Impreza Roku w kategorii biegów na 10 km.

Sponsorem tytularnym biegu już po raz czwarty została firma Rossmann. W tym roku do grona sponsorów dołączył Immergas. To pierwsze duże wydarzenie, które sponsorujemy. Rok 2016 to wyjątkowy rok dla Immergas Polska, gdyż obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności naszej firmy.

To tu, w Łodzi, od 20 lat tworzy się historia polskiego oddziału firmy Immergas.

"Chcemy coraz mocniej angażować się w działania odbywające się w mieście i w ten sposób promować Łódź wśród naszych kontrahentów i pracowników" - uzasadnia decyzję o wsparciu Maciej Czop, dyrektor zarządzający firmy.

Organizatorzy i władze miasta spodziewają się, że czternasta edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run może zgromadzić na starcie ponad 5 tys. osób. Przy okazji biegu głównego odbędą się również imprezy dodatkowe – Mini Bieg Ulicą Piotrkowską dla najmłodszych biegaczy, jak również marszobieg na 1500 m dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

Zapisy do biegu głównego na dystansie 10 km już ruszyły na www.biegpiotrkowska.pl. Na życzenie Immergas uruchomiona została specjalna kategoria Instalator Branży Grzewczej, do której mogą zapisywać się zainteresowani udziałem Instalatorzy. W tej kategorii wręczone zostaną nagrody specjalne ufundowane przez Immergas.

Zapraszamy do udziału!

Źródo i zdjęcia: Immergas Polska

Firma powiązana:

Immergas

Telefon 42 649 36 00
www.immergas.pl
immergas@immergas.pl

Immergas