Aktualności

MCM Project – zaawansowane prace budowlano-montażowe na placach budowy hal Sevroll, Bogusz i Mineral

21.01.2016

MCM Project – jedna z najbardziej doświadczonych polskich firm montażowych, specjalizujących się w budowaniu wielkopowierzchniowych konstrukcji stalowych na terenie całej Polski, przystąpiła do kolejnych, zaawansowanych prac budowlanych dla marek Sevroll, Bogusz i Mineral.

Aktualnie na terenie budowy hali dla marki Sevroll, zakończono układanie kostki betonowej na podsypce cementowo-piaskowej, a także montaż ogrodzenia działki i zbiornika na wody deszczowe.Ogrodzenie hali zostanie wykonane jako panelowe z podmurówką prefabrykowaną. Obecnie MCM Project przystąpił do procedur odbioru hali przez Nadzór Budowlany. Równie zaawansowane prace, przebiegają w Łodzi, na terenie budowy hali dla firmy Bogusz.

Po niemal pięciu miesiącach od podpisania umowy, zakończono montaż pokrycia hali i wiaty. Zamknięto również etap prac instalacyjnych świetlików dachowych, wywietrzników dachowych grawitacyjnych oraz płyt warstwowych ściennych.Sfinalizowano także wylewkę posadzki przemysłowej z betonu, zbrojonej włóknem stalowym. Obecnie ekipa budowlana, przystąpiła do prac montażowych instalacji elektrycznej w hali oraz do układania glazury na ścianach wewnętrznych.

Dynamiczny przebieg prac budowlanych, odnotowano również na terenie hali dla Wytwórni Wód Mineralnych-Mineral w Gorzanowie, z którą to MCM Project podpisał umowę w listopadzie ubiegłego roku.Aktualnie wykonano stopy fundamentowe oraz wykonano część podbudowy z pospółki pod posadzkę hali. Obecnie trwają zaś prace przy dokach i podwalinach.

Więcej informacji na temat aktualnie realizowanych projektów znajduje się na stronie MCM Project

źródło i zdjęcie: MCM Project

MCM Project – zaawansowane prace budowlano-montażowe na placach budowy hal Sevroll, Bogusz i Mineral

Firma powiązana:

MCM PROJECT Sp. z o.o.

Telefon 42 637 20 34
www.mcmproject.com.pl
biuro@mcmproject.pl

MCM PROJECT Sp. z o.o.
Zobacz produkty: