Aktualności

Konbet liderem systemów stropowych w PCEZ we Wrześni

19.01.2016

W dniu 11 grudnia 2015 roku w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni odbyło się sympozjum z udziałem firmy Konbet - liderem wśród producentów systemów stropowych z ponad 25-letnią tradycją, z największą ofertą systemów stropowych w Polsce. W spotkaniu udział wzięły klasy II i III kierunku technik budownictwa z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.

W spotkaniu udział wzięły klasy II i III kierunku technik budownictwa z Zespołu Szkół Politechnicznych we WrześniGłówne zagadnienia poruszane podczas sympozjum to budowa i zastosowanie lekkiego stropu panelowego typu Smart - najczęściej wybieranego produktu wśród klientów indywidualnych oraz firm developerskich. Przedstawiono także płyty strunobetonowe, zespolone stropy gęstożebrowe, system stropowy Teriva Family, nadproża strunobetonowe, kształtki wieńcowe oraz systemy kominowe.

Informacje przekazane przez przedstawicieli firmy Konbet, pozwoliły młodzieży na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu nowoczesnych materiałów i technologii stosowanych w budownictwie.

źródło i zdjęcia: KONBET Poznań

Konbet liderem systemów stropowych w PCEZ we Wrześni

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: