Aktualności

Mistrzowie Izolacji ISOVER zdobywają nagrody i realizują marzenia dzieci

18.01.2016

IV edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER ma wyjątkowy charakter. Profesjonalni wykonawcy zbierając punkty z etykiet produktów, zdobywają nagrody i jednocześnie pomagają spełniać marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Mistrzowie Izolacji to autorski program ISOVER, producenta materiałów izolacyjnych, dedykowany wykonawcom pracującym na produktach marki. Uczestnicy zbierając punkty za zakup premiowanych produktów, wymieniają je na atrakcyjne nagrody – w tym dla najlepszych tygodniowy wyjazd all inclusive na Majorkę.

Dodatkową korzyścią udziału w trwającej właśnie czwartej edycji Programu jest możliwość wsparcia fundacji spełniającej marzenia dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi ich życiu.

– "To wyjątkowa edycja Programu "Mistrzowie Izolacji", ponieważ wykonawcy mogą czerpać podwójną radość z udziału w nim. Już teraz, za sprawą środków pozyskanych dzięki ich aktywności, możemy spełnić marzenia dwójki dzieci, podopiecznych fundacji Mam Marzenie - Filipa, który chciałby wraz z mamą obejrzeć na żywo mecz drużyny piłkarskiej FC Barcelona oraz Oliwii, która marzy, aby zostać arielką. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się zrealizować wiele pięknych dziecięcych marzeń". – mówi Monika Naczeńska, Koordynator Komunikacji Marketingowej ISOVER.

Aby dołączyć do programu, wystarczy wypełnić formularz i zarejestrować się na stronie najlepszeizolacje.pl Wysyłając etykiety z produktów premiowanych, wykonawcy wymieniają je na atrakcyjne nagrody oraz mają możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach. Każdy program zwieńczony jest atrakcyjnym finałem. W poprzedniej edycji do wygrania był samochód Forda Transit Connect, a finaliści zwiedzali zabytkową kopalnię węgla kamiennego Guido w Zabrzu, delektując się kolacją na poziomie -382 m.

źródło i zdjęcia: Isover

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska