Aktualności

Zagłosuj na Grupę SBS w plebistycie "Branżowe Wydarzenie Roku 2015"

18.01.2016

Portal RynekLazienek.pl ogłosił właśnie plebiscyt na "Branżowe Wydarzenie Roku 2015". Wierzymy, że na tytuł ten zasługują Targi Grupy SBS, które obyły się w Strykowie w kwietniu ubiegłego roku. Jeśli też tak sądzicie - zachęcamy do głosowania.

Dlaczego Targi Grupy SBS "Branżowym Wydarzeniem Roku 2015?"?

Ponad 90 wystawców, ponad 3 000 gości (instalatorów, projektantów, handlowców, studentów), dziesiątki tysięcy fachowych rozmów - te liczby zdecydowanie zobowiązują. Bezsprzecznie świadczą one o tym, że Targi Grupy SBS są największymi wewnętrznymi targami z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych w Polsce.

Co więcej - Targi Grupy SBS zostały przez serwis RynekLazienek.pl uznane za jedno z najważniejszych wydarzeń branży łazienkowej w kwietniu 2015. Jeśli uważacie, że były one istotne nie tylko w perspektywie wspomnianego miesiąca, ale i całego roku 2015, wyraźcie swoje poparcie w głosowaniu.

Jak głosować na Targi Grupy SBS w plebiscycie "Branżowe Wydarzenie Roku 2015"?

  • Wchodzimy na stronę www.ryneklazienek.pl.
  • W pierwszym pytaniu formularza (Wybierz DWA twoim zdaniem najważniejsze OGÓLNOBRANŻOWE wydarzenie roku 2015) zaznaczamy opcję INNE.
  • W polu, które się uaktywni (pokaże się na nim kursor) wpisujemy TARGI GRUPY SBS 2015.
  • Wybieramy jeszcze jedno wydarzenie, odpowiadamy na kolejne pytania formularza i klikamy PRZEŚLIJ.

Głosowanie trwa do 7 lutego 2016 r. Głosować można wielokrotnie.

Jeśli chcecie sobie przypomnieć atmosferę Targów Grupy SBS, zachęcamy do obejrzenia reportażu filmowego z tego wydarzenia.

źródło i zdjęcia: Grupa SBS

Firma powiązana:

Grupa SBS Sp. z o.o.

Telefon 42 663 54 00
www.grupa-sbs.pl
sekretariat@grupa-sbs.pl

Grupa SBS Sp. z o.o.