Aktualności

Hörmann na targach BUDMA 2016

13.01.2016

Dwa Złote Medale MTP otrzyma firma Hörmann na tegorocznych targach BUDMA, które odbędą się w dniach 2-5 lutego w Poznaniu.

Ten znany niemiecki producent bram, drzwi i napędów nagrodzony został za napęd PortaMatic do jednoskrzydłowych drzwi wewnętrznych w budownictwie mieszkaniowym oraz za przeciwpożarową bramę przesuwną FST z możliwością zastosowania drzwi przejściowych i napędu elektrycznego.

Targi BUDMA 2016 to świetna okazja do zapoznania się z nowościami, jakie firma Hörmann wprowadziła ostatnio na polski rynek. Na jej targowym stoisku zaprezentowane zostaną między innymi nowe wzory segmentowych bram garażowych z designerskimi intarsjami ze stali nierdzewnej, aluminiowe drzwi wejściowe XXL o wysokości do 3 m, a także bardzo funkcjonalne i trwałe stalowe drzwi wielofunkcyjne OD.

W sumie na 400 m² powierzchni pokazanych zostanie wiele nowych, innowacyjnych, a także dostępnych już wcześniej  lecz zmodernizowanych produktów: bramy garażowe i przemysłowe, napędy, drzwi zewnętrzne, przeciwpożarowe i wielofunkcyjne.

Zobaczyć też będzie można rozmaite urządzenia techniki przeładunku. Obecni na stoisku specjaliści z firmy Hörmann służyć będą fachową poradą  i każdemu inwestorowi pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Nagrodzony Złotym Medalem MTP napęd PortaMatic do 1-skrzydłowych drzwi wewnętrznych zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych, umożliwiając samodzielne poruszanie się między pokojami.

Wyróżniona Złotym Medalem MTP przeciwpożarowa brama przesuwna FST wykorzystuje innowacyjny system łączenia paneli, z możliwością zastosowania drzwi przejściowych.

2-5 lutego, Poznań, MTP pawilon 5, stoisko 30

źródło i zdjęcia: Hörmann

Firma powiązana:

HÖRMANN POLSKA Sp. z o.o.

Telefon 801 500 100 (infolinia)
www.hormann.pl
info@hormann.pl

HÖRMANN POLSKA Sp. z o.o.