Aktualności

Modułowy system sterowania NiceWay

06.10.2011

Miniaturyzacja, wielozadaniowość i styl – te trzy cechy charakteryzują dziś elektronikę użytkową, bez której nie wyobrażamy sobie życia.

Firma Nice udowadnia, że wszystkie te zalety mogą dotyczyć nie tylko telefonów komórkowych i komputerów, ale też systemów do sterowania automatyką dla domu. Modułowy system sterowania NiceWay pokazuje jednak, że zarządzanie nawet skomplikowanymi instalacjami nie musi być problematyczne, a jeden elegancko zaprojektowany nadajnik może obsługiwać zdalnie wiele urządzeń z dużych odlegości.

Moduły szyte na miarę     
Sercem każdego urządzenia NiceWay jest bezprzewodowy moduł sterujący o rozmiarach niewiele większych od pudełka zapałek. Wszechstronny pilot umożliwia obsługę do 80 grup automatyki lub do 240 niezależnych kanałów. Kompatybilność z systemami Nice 433,92MHz Ergo, Plano, FloR i VeryVR (oraz Flo i Smilo w wybranych modułach) gwarantuje wspópracę z pełną gamą urządzeń, a przenośne programatory ułatwiają konfigurację i użytkowanie.

W przypadku systemów NiceWay określenie „szyte na miarę” odnosi się nie tylko do funkcjonalności,  ale również do intrygującego, włoskiego designu Nice. Moduły nadajnika mogą być umieszczane w kilku rodzajach osłon: plakietkach naściennych, wstrząsoodpornych uchwytach i brelokach, a dzięki niebanalnej kolorystyce mogą stać się elementem dekoracyjnym, dobrze komponującym się z wystrojem wnętrza. Materiały użyte w urządzeniach charakteryzują się trwałością, odpornością na uderzenia i ergonomią, a gumowa membrana i osłona modułu zapewniają długą żywotność podzespołów.

Niezawodny w każdych warunkach
Szczególnie w zmiennych warunkach pogodowych kluczem do skutecznego sterowania automatyką jest uniezależnienie działania elektroniki od ekstremalnych zjawisk atmosferycznych. Producent zadbał, by modułowy system NiceWay mógł sterować automatyką w temperaturach od -20 do 55 st. C, w deszczu i na wietrze. Jednak w razie niepogody długie spacery na zewnątrz nie będą konieczne dzięki imponującemu zasięgowi urządzenia, sięgającemu nawet 200 metrów w terenie otwartym.

Zasięg wewnątrz budynków to równie imponujące 35 metrów, a przedłużona żywotność baterii gwarantuje pracę pilota przez dwa lata bez konieczności wymiany akumulatorów. ystem NiceWay to rozwiązanie skierowane do klientów, którzy chcą mieć pod kontrolą zarówno pojedyncze, jak i skomplikowane systemy automatyki. Elastyczność, wielozadaniowość i nowoczesne wzornictwo przekonają nawet najbardziej wymagających.

Źródło: Nice

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska