Aktualności

Plebiscyt "Człowiek Roku KRONO 2015" rozstrzygnięty

28.12.2015

Już po raz piąty wybieraliśmy "Człowieka Roku Krono". Tegoroczna edycja była jednak wyjątkowa, ponieważ zwyciężyły w niej dwie osoby.

Kapituła konkursu przyznała tytuł Pani Annie Komarowskiej, natomiast Czytelnicy Gazety Lubuskiej w emocjonującym głosowaniu SMS-owym wybrali "Człowiekiem Roku Krono" Pana Zbigniewa Czmudę. Tytuł przyznawany jest corocznie wyjątkowej osobie, która żyje i pracuje z myślą o innych ludziach, zaraża swoje otoczenie entuzjazmem, promując przy okazji swój region.

Kapituła plebiscytu "Człowiek Roku KRONO 2015" uhonorowała Panią Annę za zaangażowanie na rzecz stowarzyszenia "Otwarte drzwi" i bezinteresowną pomoc, którą niesie na co dzień wszystkim potrzebującym kobietom.

Ponadto, kolegium konkursowe wyróżniło dodatkowo Pana Tomasza Jarmolińskiego i Andrzeja Zawistowskiego. Głosami czytelników wyróżnienie otrzyma Pan Jakub Korżyński i Pani Helena Rewers-Polewka.

Wręczenie statuetek "Człowiek Roku KRONO 2015" odbędzie się 8 stycznia 2016 roku w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach podczas Koncertu Noworocznego organizowanego przez naszą firmę. Wręczenie wyróżnień w plebiscycie nastąpi tego samego dnia, o godz. 17.00, w siedzibie firmy Kronopol.

Laureatami czterech poprzednich edycji "Człowiek Roku KRONO" zostawali do tej pory kolejno: żużlowy mistrz świata - Greg Hancock, złoty medalista w tenisie stołowym z Londynu - Piotr Grudzień, szef produkcji i prokurent w Spółce Kronopol - Stanisław Dobras oraz polski samorządowiec i przedsiębiorca - Wadim Tyszkiewicz.

źródło i zdjęcia: Kronopol