Aktualności

Płyty tarasowe Porcelito firmy Bruk-Bet wyróżnione w konkursie Dobry Design 2016

23.12.2015

Bruk-Bet, czołowy polski producent wyrobów nawierzchniowych, zdobywa uznanie rodzimych projektantów oraz architektów i otrzymuje wyróżnienie w prestiżowym konkursie Dobry Design 2016. W kategorii otoczenie domu nagrodzona zostaje kolekcja płyt tarasowych Porcelito, jedna z wielu tegorocznych premier rynkowych firmy.

Magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl co roku przyznają nagrody oraz wyróżnienia dla najlepszych produktów wyposażenia wnętrz oraz otoczenia domu. Jury, które w tym roku oceniało zgłoszone do konkursu produkty, liczyło ponad 130 polskich architektów i projektantów. Uroczysta gala wręczenia statuetek i dyplomów konkursu Dobry Design 2016 odbyła się 9 grudnia br. w Warszawie, a wyróżnienie w kategorii otoczenie domu dla kolekcji płyt tarasowych Porcelito odebrał Przemysław Czernek, regionalny dyrektor sprzedaży firmy Bruk-Bet.

Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2016 dla płyt tarasowych Porcelito jest dla nas bardzo cenne- "Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2016 dla płyt tarasowych Porcelito jest dla nas bardzo cenne. To wyraz uznania specjalistów z szeroko pojętej branży budowlanej, ale także dowód na to, że zaproponowane w tym roku przez firmę Bruk-Bet kolekcje nawierzchni tarasowych doskonale wpisywały się w aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni wokół domu i odpowiadały na potrzeby klientów w tym zakresie". – tak przyznanie wyróżnienia skomentował Jarosław Kwaśniak, Szef Rozwoju Rynku i Promocji Produktów.

źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET