Aktualności

Konkurs fotograficzny "Rowerem z FAKRO" rozstrzygnięty

17.12.2015

Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego "Rowerem z FAKRO" zorganizowanego przez firmę FAKRO, światowego wicelidera w branży okien dachowych i schodów strychowych.

W konkursie mogły wziąć udział zdjęcia w dowolnej aranżacji rowerowej, z widocznym logotypem FAKRO. Fotograficzna zabawa cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem – wpłynęło niemal 300 zdjęć.

Uczestnicy konkursu w różny sposób interpretowali jego tematykę. Nie zabrakło zdjęć rowerów z nałożonym na zdjęcie logotypem firmy. Inni zdecydowali się na sfotografowanie siebie podczas rowerowej wędrówki na tle reklamy FAKRO.

-"Uczestnicy zaskoczyli nas swoją kreatywnością. Cieszy nas także ilość nadesłanych zgłoszeń. W pomysłowy sposób udało się połączyć jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu z frajdą wynikającą z fotografowania". – komentuje Joanna Nieć, specjalista ds. Public Relations.

W Konkursie "Rowerem z FAKRO" przyznano 3 nagrody:

  • Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów,
  • Nagrodę Główną przyznaną przez Organizatora,
  • Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora.

Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów zdobył Mariusz Wasielewski.

Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów zdobył Mariusz Wasielewski. Zdjęcie jego autorstwa "Mój rower na tle natury" zdobyło największą liczbę głosów w głosowaniu Internatów, zrealizowanym za pośrednictwem strony konkursowej.

Nagrodę Główną przyznaną przez Organizatora wywalczyła praca "A tu Jakub z tatą" zgłoszona przez Jakuba Marca

Jury konkursu wnikliwie analizowało nadesłane zdjęcia, oceniając ich pomysłowość, walory estetyczne oraz kreatywny sposób ekspozycji logotypu FAKRO. Obrady były bardzo burzliwe, zdjęć wyróżniających się na tle wszystkich zgłoszeń konkursowych było sporo. Ostatecznie zdecydowano się na nagrodzenie dwóch prac.

Uwagę jury konkursu skupiło również zdjęcie "FAKRO z perspektywy roweru", którego autorem jest Jacek Walany. To ono otrzymało Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora.

Każdy laureat Konkursu "Rowerem z FAKRO" zostanie nagrodzony rowerem górskim marki KROSS oraz rowerowymi akcesoriami – plecakiem i rękawiczkami marki 4F.

Mamy nadzieję, że otrzymane nagrody przyczynią się w jeszcze większym stopniu do aktywnego wypoczynku. Nie od dziś wiadomo, że FAKRO, poprzez działania sponsoringowe wspiera sport, ponieważ wyznacznikiem sukcesu FAKRO jest rywalizacja i dynamika.

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom, a wszystkim pozostałym dziękujemy za zainteresowanie się konkursem. Zapraszamy do kolejnych konkursów i promocji firmy FAKRO. Bieżące informacje są dostępne na www.fakro.pl.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro