Aktualności

Quinta Strada - mebel godny Stolicy Świata. Design: Sergio Bicego, SABA Italia

16.12.2015

Fifth Avenue w Nowym Jorku, słynna Piąta Aleja, po włosku – Quinta Strada, to jedna z najelegantszych i najdroższych ulic świata. Jest symbolem nowoczesności i luksusu. Nie bez powodu jej imię nosi też kolekcja nowoczesnych i lukusowych sof włoskiej firmy SABA Italia.

Design: Sergio Bicego, SABA Italia

Zaprojektowana w 1996 r., sofa Quinta Strada była pionierskim przykładem mebla w nowoczesnym stylu. W 2015 r. projektant, Sergio Bicego, jeszcze ulepszył swoje dzieło. Proste kształty i wymienne moduły sofy zostały udoskonalone, by jeszcze lepiej odpowiadały oczekiwaniom współczesnych klientów: części siedziska można np. montować nie tylko pod kątem prostym.

Zaprojektowana w 1996 r., sofa Quinta Strada była pionierskim przykładem mebla w nowoczesnym stylu

Nóżki sofy zyskały eleganckie, chromowane, czarne wykończenie. Klamry zaciskowe, łączące poszczególne moduły sofy, wymieniono na delikatniejsze. Nowe, jaśniejsze barwy siedzisk w połączeniu z czernią wsporników dodają sofie Quinta Strada elegancji i sprawiają, że wygląda nowocześnie i modnie.

Nóżki sofy zyskały eleganckie, chromowane, czarne wykończenie

SABA Italia stworzyła całą kolekcję mebli wypoczynkowych Quinta Strada. Jest ich tyle i są tak różnorodne, że pozwalają zaaranżować dowolne wnętrze na wiele sposobów, można też nimi w atrakcyjny sposób urządzić każdy róg w pokoju.

źródło i zdjęcia: INTERIUM