Aktualności

Płyty gazowe Franke Country. Uwolnij swoją kulinarną kreatywność podczas przygotowań do Świąt

16.12.2015

Linia niezawodnych i cieszących się dużą popularnością płyt gazowych Franke Country wzbogaciła się właśnie o dwa modele w kolorze grafitowym. Urządzenia zachwycają klasycznym wzornictwem i gwarantują wygodne gotowanie. Dzięki płycie gazowej Country z łatwością przyrządzisz nie tylko świąteczne pyszności.

Grafitowe płyty Country dobrze komponują się z zabudową w kolorze białym. Świetnie współgrają również z blatami i frontami szafek z naturalnego drewna. Idealnie sprawdzą się więc w różnych aranżacjach kuchni, a w szczególności pasują do modnego stylu prowansalskiego.

Płyty Country są także niezwykle ergonomiczne i pełne przydatnych funkcjiPłyty Country są także niezwykle ergonomiczne i pełne przydatnych funkcji. Wyposażone zostały w potrójny palnik Trzy Korony o mocy 3,80 kW, pozwalający na szybkie przygotowywanie potraw w najwyższych temperaturach.

Urządzenia posiadają zintegrowany panel sterujący pokrętłami, wygodną zapalarkę elektryczną zintegrowaną w pokrętłach i solidne ruszty żeliwne. Płyty wyposażono w zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, które przerywa jego dopływ w momencie przypadkowego zgaśnięcia płomienia.

Płyty gazowe Franke Country to świetny wybór dla każdego domowego szefa kuchni. Łączą najwyższą jakość i funkcjonalność z estetycznym wyglądem, dzięki czemu pozwalają w pełni wykorzystać kulinarne umiejętności podczas świątecznych przygotowań.

Płyta gazowa Country FHTL 755 4G TC GF C (pięć palników): 1 799 zł

Płyta gazowa Country FHTL 604 3G TC GF C (cztery palniki): 1 499 zł

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke