Aktualności

Zlewozmywak ceramiczny Franke Kubus 160 nagrodzony w konkursie Dobry Design 2016

10.12.2015

Zlewozmywak Franke Kubus 160 został nagrodzony w konkursie Dobry Design 2016, w kategorii "Przestrzeń kuchni i jadalni".

Konkurs organizowany przez redakcję Magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portalu dobrzemiejszaj.pl ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Oceny dokonało profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów.

Półtorakomorowy zlewozmywak do podbudowy Kubus 160 wyróżnia minimalistyczne wzornictwo i szwajcarska jakośćPółtorakomorowy zlewozmywak do podbudowy Kubus 160 wyróżnia minimalistyczne wzornictwo i szwajcarska jakość. Dzięki dużej, głębokiej komorze głównej zapewnia również najwyższy komfort użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje materiał, z jakiego został wykonany. Masa ceramiczna Fraceram, opatentowana przez firmę Franke, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, jest łatwa w codziennej pielęgnacji oraz niezwykle odporna na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytkowania zlewozmywaka.

Zlewozmywaki Kubus 160 występują aż w 5 modnych kolorach: białym polarnym, kremowym, cappuccino, grafitowym i onyx. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 9 grudnia 2015, podczas Gali wieńczącej III Forum Dobrego Designu, w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke