Aktualności

M&S Okna i Drzwi w gronie Diamentów Forbesa 2016

10.12.2015

Polski producent drewnianych okien i drzwi – firma M&S Okna i Drzwi - znalazła się w zaszczytnym gronie "Diamentów Forbesa 2016". Ten prestiżowy ranking obejmuje przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich trzech lat najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość.

M&S Okna i Drzwi należy do grupy MS więcej niż OKNA, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Spółka zajmująca się produkcją okien i drzwi drewnianych, zatrudnia obecnie ponad 180 pracowników (wysokospecjalistyczna kadra pracownicza wzmocniona doświadczoną grupą inżynierów i technologów). Jej park maszynowy składa się z zaawansowanych technicznie centrów obróbczych, automatycznych linii CNC i zautomatyzowanych lakierniJej park maszynowy składa się z zaawansowanych technicznie centrów obróbczych, automatycznych linii CNC i zautomatyzowanych lakierni.

Firma jest otwarta na nowe wyzwania - nieustannie stawia na rozwój i innowacje, co pozwala jej zaspokajać różnorodne potrzeby klientów. Oferuje właściwie wszystkie możliwe rozwiązania – od najbardziej popularnych okien, przez skomplikowane harmonijkowe drzwi tarasowe, po tworzone na indywidualne zlecenia systemy okienne, dedykowane ściśle na konkretne rynki i dla konkretnych partnerów handlowych.

Od momentu powstania, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnej realizacji obranej strategii, ciężkiej pracy i inwestycji w badania naukowe, które przekuwa w innowacyjne rozwiązania - zdobywa zaufanie partnerów i klientów. Wyróżnienie magazynu Forbes - przyznanie firmie M&S Okna i Drzwi tytułu "Diamentu" jest dowodem na to, że obrany przed latami kierunek rozwoju okazał się słuszny.

Obecnie, poza M&S Okna i Drzwi sp. z o.o., w skład Grupy MS więcej niż OKNA wchodzą dwie wyspecjalizowane spółki - M&S Pomorska Fabryka Okien sp. z o.o. i Projekt +2000 sp. z o.o zajmująca się produkcją klejonki z drewna sosnowego. W przedsiębiorstwach tych, w których udział polskiego kapitału wynosi 100%, zatrudnienie znajduje obecnie około 500 osób.Polski producent drewnianych okien i drzwi – firma M&S Okna i Drzwi - znalazła się w zaszczytnym gronie "Diamentów Forbesa 2016"

Okna i drzwi przez nie produkowane - zróżnicowane pod względem budowy, zastosowanych materiałów i rozwiązań - dostępne są na polskim rynku i zagranicą - między innymi w Niemczech, Francji, Holandii, Włoszech, a także w Skandynawii i Kanadzie.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest co roku zgodnie z zasadami szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Redakcja miesięcznika bierze pod uwagę wyniki finansowe oraz wartość majątku przedsiębiorstwaRedakcja miesięcznika bierze pod uwagę wyniki finansowe oraz wartość majątku przedsiębiorstwa. Uwzględniane są takie parametry jak: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. Przedsiębiorstwa oceniane są w trzech kategoriach stworzonych według poziomu przychodu (5-50 mln zł, 50-250 mln zł i powyżej 250 mln zł).

Tradycją jest, że po ogłoszeniu wyników rankingu "Diamenty Forbesa" odbywa się cykl spotkań regionalnych z prezesami i właścicielami czołowych firm. Uroczyste gale odbywać się będą w największych polskich miastach od stycznia do czerwca 2016 roku.

źródło i zdjęcia: MS więcej niż OKNA

Firma powiązana:

MS więcej niż OKNA

Telefon 59 841 08 00, 801 608 608 (infolinia)
www.ms.pl
info@ms.pl

MS więcej niż OKNA