Aktualności

Slow Food Festival rusza z marką Siemens

09.12.2015

Obok turyńskiego Salone del Gusto, Madrid Fusion, brukselskich Culinaria, czy paryskich Gourmet Selection, Slow Food Festival to jedno z najgorętszych wyda-rzeń w Europie Środkowej, którego stolicą stanie się Kraków. Tegorocznej odsło-nie festiwalu patronować będzie innowacyjne AGD marki Siemens.

Laboratorium smaku

Blisko 200 wystawców, ponad 30 pokazów i laboratoriów smaku, 15 kolacji tema-tycznych, degustacje piwne i winiarskie, a ponadto koncerty i spektakle teatralne – niezwykłą feerię tradycyjnych smaków odkryje Kraków, do którego już w połowie grudnia zawita cała Europa. Terra Madre Slow Food Festival to okazja do spotkania wszystkich tych, których łączy miłość do naturalnych produktów i sprawdzenia, jak zmieniają się one za sprawą najlepszych szefów kuchni z Polski, jak i zagranicznych. O zaplecze techniczne dla szefów kuchni zadba marka Siemens, producent innowacyj-nego AGD, który w tym roku zaprezentował na polskim rynku zupełnie nową odsłonę sprzętów do zabudowy Siemens iQ700.

Terra Madre Slow Food Festival to okazja do spotkania wszystkich tych, których łączy miłość do naturalnych produktów i sprawdzenia, jak zmieniają się one za sprawą najlepszych szefów kuchni z Polski, jak i zagranicznychAgro-kulinarne dziedzictwo Europy

Do nowoczesnego Centrum Kongresowego ICE Kraków przyjadą producenci i szefo-wie kuchni z Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Słowenii, Bułgarii, Ukrainy i Białorusi, a także z Krajów Nadbałtyckich, Austrii, Niemiec, Armenii, Gruzji, Mołdawii i Włoch. Poza nadrzędnym wydźwiękiem festiwalu – kulinariami, wydarzenie dostarczać będzie również wielu sposobności do obcowania z etnicznym zapleczem Środkowej Europy, poprzez koncerty, kreatywne warsztaty dla dzieci, debaty tematyczne, spektakle i pro-jekcje filmowe.

Terra Madre Slow Food Festival potrwa od 11 do 13 grudnia br.

Więcej o festiwalu: www.terramadre.pl

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Firma powiązana:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Telefon 22 57 27 600
www.siemens-home.pl

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.