Aktualności

Nowe centrum szkoleniowo-wystawiennicze firmy Hörmann

03.12.2015

Po niemal dwóch latach budowy otwarto nowe centrum szkoleniowo- wystawiennicze firmy Hörmann. Położone w Steinhagen, w miejscu głównej siedziby przedsiębiorstwa, zajmuje ponad 6 000 m² powierzchni i stanowi największą ekspozycję produktów tego niemieckiego producenta. Dysponuje też miejscem do prowadzenia szkoleń
i seminariów dla partnerów handlowych i pracowników.

Forum Hörmann ma stanowić centralną platformę dla producenta, jego wyrobów i partnerów handlowych. Na trzech kondygnacjach i ponad 2500 m² powierzchni wystawienniczej firma prezentuje świat swoich produktów: począwszy od bram garażowych i napędów, drzwi zewnętrznych, stalowych drzwi wielofunkcyjnych, systemów bram przemysłowych po technikę przeładunku.

W holu nowego centrum witani są partnerzy firmy przyjeżdżający z wielu stron świata

Centrum jest tym samym nie tylko największą ekspozycją produktów marki Hörmann, ale pełni także rolę centralnego punktu szkoleniowo-konferencyjnego, które dysponuje licznymi salami przystosowanymi do prowadzenia szkoleń zarówno z zakresu teorii, jak i praktyki.

W prawej części na parterze budynku zlokalizowana została wystawa bram garażowych marki Hörmann

Inspiracją dla partnerów handlowych firmy Hörmann może być odrębna ekspozycja. Na powierzchni blisko 180 m² przy pomocy innowacyjnych elementów wystawowych i materiałów reklamowych firma Hörmann przedstawia, jak można realizować program partnerski poprzez zastosowanie nowoczesnych, kreatywnych rozwiązań wystroju oraz wyposażenia salonów sprzedażowych.

Na drugiej kondygnacji prezentowany jest szeroki asortyment drzwi z aluminium i ze stali

Uroczyste otwarcie Forum Hörmann, które odbyło się 25 września 2015 roku, połączono z odsłonięciem olbrzymiej, prawie 6-metrowej wysokości, rzeźby znanego niemieckiego rzeźbiarza Stephena Balkenhola -"Wielki Kleczący", która ustawiona została przed wejściem do Centrum.

Zaaranżowana na powierzchni blisko 180 m²  ekspozycja może być inspiracją dla partnerów handlowych firmy Hörmann, jak można wyposażyć własne salony sprzedaży

W oddziale firmy w Steinhagen powstaje obecnie drugie centrum szkoleniowe przystosowane przede wszystkim do prowadzenia szkoleń montażowych. Oddanie do użytku tego centrum planowane jest na wiosnę 2016 roku.

źródło i zdjęcia: Hörmann

Firma powiązana:

HÖRMANN POLSKA Sp. z o.o.

Telefon 801 500 100 (infolinia)
www.hormann.pl
info@hormann.pl

HÖRMANN POLSKA Sp. z o.o.