Aktualności

Profesjonalne wyzwania, profesjonalne rozwiązania. Relacja z targów 4INSULATION z udziałem Paroc

02.12.2015

Miniony tydzień upłynął w Krakowie pod znakiem profesjonalnych rozwiązań dla sektora przemysłowego i energetycznego – w dniach 25-26 listopada, w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO miały miejsce Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION. Na imprezie nie zabrakło wiodących producentów z obszaru izolacji technicznych, w tym – innowacyjnej oferty Paroc.

Listopadowa impreza to już druga edycja targów 4INSULATION, które podobnie jak w zeszłym roku, stanowiły doskonałą okazję do odświeżenia kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z aktualną ofertą stale rozwijającego się rynku izolacji przemysłowych.Targi adresowane do szerokiego grona profesjonalistów z dziedziny izolacji Targi adresowane do szerokiego grona profesjonalistów z dziedziny izolacji, przedstawicieli firm sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorów, konstruktorów, konserwatorów, projektantów i wykonawców instalacji, a także młodych osób kształcących się w zawodzie, powstało z myślą o rozwoju branży, m.in. w kontekście zadań, jakie przed Polską stawia unijna polityka energetyczna. Wydarzenie to, wspólnie z odbywającymi się jednocześnie Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® oraz Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE, przyciągnęło rekordową liczbę wystawców i zwiedzających.

Prawdopodobnie nikt, kto odwiedził w zeszłym tygodniu krakowskie targi, nie mógł narzekać na brak atrakcji. Goście imprezy mieli okazję wziąć udział m.in. w II Konferencji HEAT not LOST oraz licznych seminariach i warsztatach problemowych prowadzonych przez specjalistów z branży, obejrzeć pokazy montażu rusztowań i pracy wysokościowych, a także podziwiać fachowe umiejętności uczestników 6. Mistrzostw Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Główną atrakcją były jednak liczne prezentacje branżowe – wśród wystawców nie zabrakło producentów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Wśród zaprezentowanych produktów i technologii izolacyjnych znalazło się wiele premier. Jedną z najciekawszych propozycji okazał się system PAROC Pro Clad – w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych i mechanicznych, systemowe rozwiązanie do izolacji rurociągów i urządzeń instalacyjnych usytuowanych na zewnątrz budynków.

– "System powstał w oparciu o szeroko zakrojone konsultacje ze środowiskiem inwestorskim, projektowym i wykonawczym. Fachowców poprosiliśmy o wskazanie cech, które ich zdaniem powinny charakteryzować optymalne rozwiązanie do zabezpieczania zewnętrznych instalacji przemysłowych". – tłumaczy Robert Kotwas, Szef Wsparcia Sprzedaży Izolacji Technicznych w Paroc Polska.

Wśród zaprezentowanych produktów i technologii izolacyjnych znalazło się wiele premier

– "To tylko jeden z przykładów tego, jak można tworzyć rozwiązania w oparciu o konkretne potrzeby. Podczas targów 4INSULATION mieliśmy doskonałą okazję, aby skonfrontować nasze produkty i technologie z wymogami profesjonalistów, wsłuchać się w postulaty rynku. Pomaga to optymalizować pracę przemysłu, co stanowi korzyść dla wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego". – podsumowuje ekspert Paroc.

źródło i zdjęcia: Paroc

Firma powiązana:

Paroc

Telefon 61 468 21 90
www.paroc.pl
paroc.polska@paroc.com

Paroc