Aktualności

Dom Honka dostosowany do świata, w którym żyjesz

27.11.2015

Niezależnie od tego czy Państwa marzeniem jest zbudowanie własnego domu rodzinnego, domu na wakacje lub sauna, Honka jest właściwym wyborem na dzień dzisiejszy jak również dla przyszłych.

Jaki jest Państwa idealny styl życia? Czy spokój z morzem lub na wsi, a może zgiełk miasta? Pozwólcie nam Państwo zajrzeć do swojego świata, a my zaprojektujemy dom na miarę Waszych oczekiwań.

Proces projektowania wymarzonego domu zaczyna się od zrozumienie potrzeb i życzeń Państwa rodziny. Będziemy współpracować z Państwem, aby stworzyć harmonogram projektu i określić zakres usług potrzebnych do budowy domu. Następnym krokiem jest sporządzenie umowy na budowę, która zawiera plany, plany pięter i szczegółowe rysunki architektoniczne.

Dla naszych architektów, zaprojektowanie idealnego domu oznacza wzięcie pod uwagę dosłownie wszystkiego –kąta, pod jakim słońce będzie zachodzić nad werandą, widoku z sypialni, oraz czy drzwi z kuchni będą wychodzić prosto na taras. Będziemy również ułatwiać poruszanie się w morzu biurokracji i zezwoleń, które idą w parze z budową domu. I możecie mieć Państwo pewność, że dom Honki zostanie dostarczony na czas i w nienaruszonym stanie.

Kiedy już powstanie nowy dom i będziecie Państwo gotowi do wprowadzenia, sprawdzimy każdy centymetr, żeby się upewnić, iż wszystko jest tak jak powinno być. Oferujemy również pakiet usług serwisowych mających na celu sprawdzenie czy Państwa dom jest nadal bezpiecznym i zdrowym miejscem do życia. Wybierając domu z bali Honki zyskujecie Państwo znacznie więcej niż zakupiony dom i dostawę. Otrzymujecie pełny zestaw niestandardowych usług mających na celu upewnienie się, że ten dom wciąż pozostaje domem marzeń. Zakup domu od Honki jest bezpieczny, łatwy i jest dobrą inwestycją. Więc nie zwlekaj i skontaktuj sie z lokalnym przedstawiciel Honki, aby już dziś rozpocząć planowanie swojego wymarzonego domu!

źródło i zdjęcia: Findrewno

Dom Honka dostosowany do świata, w którym żyjesz

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno
Zobacz produkty: