Aktualności

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne z firmą GAMRAT

01.12.2015

W dniach 27- 28 listopada w Regietowie, w malowniczej, zimowej już aurze odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne zorganizowane dla przedstawicieli naszego jednego z największych odbiorców i dystrybutorów systemów rynnowych i podsufitek oraz systemów rurowych GAMRAT SA - firmą "Gamrat" S.A.

W trakcie spotkania szkoleniowego uczestnicy zostali zapoznani z nowością produktową Gamrat - deską tarasową z kompozytu drewna. Szczegółowych informacji o produkcie oraz pozostałym asortymencie udzielali obecni na spotkaniu Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Pan Andrzej Synowiec (grupa PROFILE) oraz Wiesław Szynal (systemy rurowe), a także Dyrektor Handlowy naszej firmy Pan Jerzy Pachana.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in. przejazd bryczkami z pochodniami , wspólną biesiadę przy ognisku oraz zabawę i karaoke z niezwykle profesjonalnymi DJ-ami - DJ MAGIC oraz BARTEq DJ.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za przybycie, miłą, przyjazną atmosferę spotkania oraz wspólną zabawę

W drugim dniu spotkania szkoleniowego miłośnicy strefy wellness mogli korzystać z infrastruktury ośrodka - sauny, jacuzzi oraz groty solnej. Zaś pozostali Goście mogli podziwiać zawody jeździeckie, które miały miejsce w ośrodku "Gładyszów".

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za przybycie, miłą, przyjazną atmosferę spotkania oraz wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do umocnienia naszych wspólnych kontaktów handlowych i przyniesie nam obopólne korzyści.

źródło i zdjęcia: GAMRAT SA

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA