Aktualności

Selena zmienia oblicza miast z marką TYTAN EOS

30.09.2011

W najbliższym czasie w dwóch miastach – w Warszawie i we Wrocławiu – odbędzie się szereg wydarzeń artystyczno-kulturalnych związanych z promocją marki TYTAN EOS. Szczególnie godne polecenia są warsztaty szkoleniowe skierowane do deweloperów, chcących poszerzyć wiedzę z zakresu budownictwa energooszczędnego.

Konferencja rozpoczyna się 3 października br. w Domu Modelowym pod Warszawą i jest bezpłatna! Poniżej prezentujemy kalendarz imprez, którym partneruje SELENA SA.

29.09.2011 r. – Wernisaż "Shapes of Colour" w Soho Factory w Warszawie. To retrospektywna wystawa artystki Marzeny Turek Gaś, której projekt został nagrodzony w konkursie „Sztuka w Przestrzeni Publicznej”, ogłoszonym przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

Przestrzenna instalacja łączy w sobie malarstwo, rzeźbę oraz nowoczesny design. Celem projektu jest uatrakcyjnienie i ożywienie oblicza stolicy. SELENA SA jako partner akcji przekazała materiały marki TYTAN EOS do wykonania barwnej  instalacji. Wystawę będzie można oglądać do 26 października 2011 r

01.10.2011 r. – Odsłonięcie wielobarwnej kompozycji przestrzennej "Shapes of Colour" na ścianie budynku przy ul. Targowej 12 w Warszawie, wykonanej przy użyciu kleju do płyt XPS TYTAN EOS i farby zolokrzemowej TYTAN EO. Wielkoformatowe dzieło z gatunku Site Specific umieszczone na szczytowej ścianie budynku w warszawskiej dzielnicy Praga to trójwymiarowy obiekt w intensywnych barwach, które energetyzują i ożywiają otoczenie budynku.

Zastosowane w zolokrzemowych farbach Tytan EO specjalne dodatki, wywołujące efekt fotokatalizy wspomagają proces samooczyszczenia powłoki z osadzającego się ulicznego brudu. Dzięki temu warszawiacy przez długi czas będą mogli cieszyć się oryginalną, barwną instalacją.

03.10.2011 r. – SELENA SA wspiera budownictwo zrównoważone. Prelekcja na konferencji dla deweloperów "Budownictwo zrównoważone - nowe trendy i kierunki rozwoju w budownictwie energooszczędnym i pasywnym" w Domu Modelowym w Centrum Janki pod Warszawą przy placu Szwedzkim 3 w Raszynie.

05.10.2011 r. o godz. 20.00 – Uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Kadry Modernizmu", organizowanym przez SARP Wrocław, którego SELENA SA jest mecenasem. Uroczystość odbędzie się w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Architektury w MWW – Muzeum Współczesnym Wrocławia – przy placu Strzegomskim 2A.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma 500 zł i iPad Apple – nagrodę główną ufundowaną przez firmę SELENA SA, drugie miejsce zostanie nagrodzone kwotą 500 zł i uczestnictwem w kursie fotografii, natomiast nagrodą za trzecie miejsce jest kwota 500 zł. Ponadto Jury przewiduje po 150 zł dla trzech kolejnych osób, a także nagrody dodatkowe: książki, prenumeraty i teczki architekta z profesjonalnymi programami do projektowania w technologii TYTAN EOS.

Źródło: Selena SA

Więcej