Aktualności

Gamrat szkoli uczniów szkół budowlanych

30.11.2015

27 listopada br. na zaproszenie Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki przeprowadził szkolenie dla kadry dydaktycznej oraz uczniów szkoły o profilu budowlanym z zakresu zastosowań produktów GAMRAT SA.

Głównym celem spotkania było zaprezentowanie przyszłym fachowcom branży budowlanej oferty produktowej GAMRAT SA. W trakcie szkolenia skupiono się przede wszystkim na doborze systemów rynnowych do powierzchni dachu oraz prawidłowym montażu rynien i podsufitek. Celem utrwalenia wiedzy zdobytej wyświetlono uczniom filmy instruktażowe. Szkolenie zamknięto konkursami z zakresu przekazanej wiedzy.

W trakcie szkolenia skupiono się przede wszystkim na doborze systemów rynnowych do powierzchni dachu oraz prawidłowym montażu rynien i podsufitekSerdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego za zaproszenie i możliwość przeprowadzenia szkolenia. Szkolenia tego typu do dowód na to, że praktyczny przekaz wiedzy to jedna z najlepszych dróg dotarcia do młodych słuchaczy.

źródło i zdjęcia: GAMRAT SA

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA