Aktualności

Termo Organika sponsorem książki "Historia tysiąca lęków"

27.11.2015

Największy producent styropianu w Polsce, Termo Organika została sponsorem książki Tomasza Kozłowskiego - uczestnika ekstremalnej misji Polska Stratosfera, którą również wsparła krakowska firma. "Historia tysiąca lęków" to zapis konfrontacji autora z jego własnymi lękami, nieustannym przełamywaniem ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu podczas przygotowań do niezwykłej misji.

Niespełna rok po zakończonej sukcesem misji, podczas której załoga Polskiej Stratosfery wpisała się w historię światowej aeronautyki i ustanowiła nieoficjalny rekord świata oraz trzy oficjalne rekordy Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze, ukazała się książka jednego ze skoczków Polskiej Stratosfery - Tomasza Kozłowskiego.Okładka Historii tysiąca lękówTermo Organika od lat wspiera odważne przedsięwzięcia m.in. projekt Polska Stratosfera, dlatego firma została również sponsorem nietuzinkowej książkowej pozycji.

- "Wsparcie książki "Historia tysiąca lęków", która może pomóc innym ludziom w konfrontacji ze swoimi lękami i słabościami jest jeszcze jednym dowodem na to, że poza budowaniem odpowiedzialnej i solidnej marki dla Termo Organiki najważniejszy jest zawsze człowiek". - mówi Tomasz Kozłowski, autor książki.

Historia tysiąca lęków – dla kogo?

Tomasz Kozłowski jest psychologiem, coachem, doświadczonym szkoleniowcem i trenerem team-buildingu. Jest również autorem projektów szkoleniowych dotyczących funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach. "Historia tysiąca lęków", to książka o przeróżnych lękach, wypełzających nie wiadomo skąd. O lękach społecznych, o niczym nieuzasadnionej potrzebie spełniania cudzych oczekiwań i o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości. Książka pokazuje również siłę drobnostek, które przybierają monstrualne rozmiary i zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.

W książce Tomasza Kozłowskiego czytelnik nie znajdzie opisów różnorakich sposobów na pozbycie się lęków, ale ma szansę odnaleźć motywację, aby się z nimi zmierzyć. Autor zachęca również czytelnika do refleksji, przypominając, że nie ma możliwości doświadczenia poczucia bycia spełnionym, jeżeli nie pokona się samego siebie.

W książce Tomasza Kozłowskiego czytelnik nie znajdzie opisów różnorakich sposobów na pozbycie się lęków, ale ma szansę odnaleźć motywację, aby się z nimi zmierzyć

Najbliższe spotkanie autorskie odbędzie się 3 grudnia 2015 roku w warszawskiej Kinotece, Plac Defilad 1, o godz. 19.00.

Książka dostępna jest na stronie: www.historiaskoku.pl.

źródło i zdjęcia: Termo Organika

Firma powiązana:

Termo Organika

Telefon 12 427 07 40
www.termoorganika.pl
styropian@termoorganika.pl

Termo Organika