Aktualności

ISOVER po raz trzeci oficjalnym partnerem Kamila Stocha

27.11.2015

W rozpoczynającym się sezonie skoków narciarskich Kamil Stoch i Stefan Hula ponownie wystartują w barwach ISOVER. Informację o tym, że marka pozostanie oficjalnym partnerem skoczków ogłoszono na uroczystym balu z okazji 350-lecia Grupy Saint-Gobain z udziałem sportowców.

ISOVER z powodzeniem wspierał skoczków w ostatnich dwóch sezonach.Ogłoszenie decyzji o dalszej współpracy miało miejsce 17 listopada na balu z okazji 350-lecia międzynarodowej grupy Saint-Gobain Żółte barwy marki towarzyszyły Kamilowi Stochowi m.in. podczas walki o Kryształową Kulę i zwycięstwo w Pucharze Świata, a także w sezonie, w którym wywalczył dwa złote medale na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

- "Sportowe emocje, duch rywalizacji i niezwykłe zwycięstwa – współpraca z Kamilem Stochem oraz Stefanem Hulą to ogromna satysfakcja dla naszej marki. W czasie dwóch lat współpracy zrealizowaliśmy wiele wspólnych inicjatyw i możemy z dumą powiedzieć, że ci wspaniali sportowcy są już częścią zespołu ISOVER. Mamy nadzieję, że przed nami kolejny sezon wypełniony wieloma sukcesami". – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Ogłoszenie decyzji o dalszej współpracy miało miejsce 17 listopada na balu z okazji 350-lecia międzynarodowej grupy Saint-Gobain, której częścią jest marka ISOVER. Na uroczystości obecni byli także skoczkowie. Nowa umowa partnerska między ISOVER a Kamilem Stochem i Stefanem Hulą obejmuje cały sezon 2015/2016. Kolejne zawody Pucharu Świata z udziałem obu skoczków odbędą się 27 listopada w Kuusamo.

źródło i zdjęcia: Isover

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska