Aktualności

Projektanci z wizytą w fabryce LG Electronics w Korei Południowej

22.10.2015

W drugiej połowie września br. LG Electronics zaprosił grupę projektantów oraz instalatorów do głównej siedziby firmy LG w Korei Południowej. W bogatym programie wyjazdu znalazły się m.in. wizyta w fabryce, centrum badawczym, obiektach referencyjnych LG oraz zwiedzanie jednego z najstarszych miast świata - Seulu.

Najważniejszym punktem wyjazdu była wizyta w jednej z najnowocześniejszych fabryk LG na świecie usytuowanej w mieście Changwon.Najważniejszym punktem wyjazdu była wizyta w jednej z najnowocześniejszych fabryk LG na świecie usytuowanej w mieście Changwon W fabryce goście mogli zobaczyć pełen cykl produkcyjny agregatów VRF – LG Multi V serii IV, czyli urządzeń, którymi nasi gości byli najbardziej zainteresowani. Pełen przekrój oferty urządzeń klimatyzacyjnych oferowanych przez LG uczestnicy mogli zobaczyć w gigantycznym showroom’ie – LG Whisen Park oraz w LG Seocho R&D Campus, czyli w centrach szkoleniowo-badawczych w Seulu.

Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta w kilku prestiżowych obiektach referencyjnych LG, wyposażonych w systemy klimatyzacji LG – m.in. grupa mogła zobaczyć aktualnie piąty najwyższy budynek na świecie, 123-piętrowy - Jamsil Lotte World Tower w Seulu, który zostanie oddany do użytku już w przyszłym roku.

Obok części oficjalnej agendy był również czas na zwiedzanie najpiękniejszych zabytków Korei Południowej oraz poznanie fascynującej kultury, tradycji oraz, przede wszystkim - egzotycznej kuchni tej części świata. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wyjazdu za wspólnie spędzony czas!

źródło i zdjęcia: LG Electronics