Aktualności

Perfekcyjna gładkość ścian - Masa szpachlowa Tikkurila Prestomax

25.11.2015

Tikkurila Prestomax to gotowa do użytku polimerowa masa szpachlowa, która idealnie wygładza i wzmacnia powierzchnie, a w połączeniu z farbami nawierzchniowymi Tikkurila daje gwarancję doskonałego całościowego efektu prac malarskich.

Przed przystąpieniem do malowania farbami dekoracyjnymi, konieczne jest odpowiednie przygotowanie ścian czy sufitów. Szpachlowanie jest jednym z jego etapów – przeprowadzone właściwie i z zastosowaniem dobrej jakości produktu, pozwoli uzyskać trwałe i perfekcyjnie gładkie powierzchnie, gotowe do dalszych działań remontowych.

Masa bardzo dobrze trzyma się podłoża, tworząc trwałą powłokę bez odpryskówTikkurila Prestomax to produkt, którego można użyć do cienkowarstwowego szpachlowania całej powierzchni oraz do wypełniania pęknięć i ubytków, jak również do naprawy innych defektów czy uszkodzeń. Jego zastosowanie zapewnia doskonały efekt finalny. Dzięki wydłużonemu czasowi otwarcia zyskujemy długi czas roboczy, pozwalający na wyprowadzenie gładkiej i równej powierzchni bez wysiłku.

Masa bardzo dobrze trzyma się podłoża, tworząc trwałą powłokę bez odprysków, a zwarta i stabilna struktura zapobiega pęknięciom w trakcie wysychania. Po wyschnięciu powłoka zyskuje optymalną twardość i trwałość, dzięki czemu ściany i sufity są bardziej odporne na uszkodzenia. Wykończone powierzchnie są w kolorze białym i stanowią doskonałe tło do dalszych prac malarskich.

Masa szpachlowa Tikkurila Prestomax zwiększa komfort wykonawcy w trakcie pracy. Dzięki użyciu specjalnych wypełniaczy masa szpachlowa nie powoduje dużego zapylenia. Łatwe szlifowanie gwarantuje wygodę obróbki i pozwala uzyskać gładkie podłoże, co gwarantuje zadowalający efekt końcowy. Można ją nakładać zarówno za pomocą metalowej szpachli, jak i agregatów szpachlarsko-malarskich. Masa jest gotowa do użytku (wymieszana fabrycznie), co zapewnia oszczędność czasu. W przypadku przerwy w pracy istnieje możliwość ponownego użycia – wystarczy tylko wcześniej szczelnie zamknąć opakowanie.

Tikkurila Prestomax to produkt bezpieczny w stosowaniu – niepalny, z atestem higienicznym, dopuszczającym do używania nawet w pomieszczeniach o wysokich wymaganiach (szpitale, sale zabiegowe, laboratoria).

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.