Aktualności

SBS już po raz trzeci "Perłą Polskiej Gospodarki"

24.11.2015

"Perła Polskiej Gospodarki" w kategorii "Perły Duże" – takie wyróżnienie SBS Sp. z o.o. otrzymała od uznanego magazynu ekonomicznego Polish Market. Tytuł ten przyznano firmie już po raz trzeci. Jest to wielki sukces całej Grupy SBS, a więc przede wszystkich Hurtowni Partnerskich Grupy.

Za co zespół przyznający "Perły" docenił firmę SBS? Jak czytamy na dyplomie potwierdzającym nadanie tytułu: za konsekwentną realizację polityki i strategii biznesowej oraz za bycie liderem wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Ta pozytywna opinia zobowiązuje nas i motywuje do tego, by stale się rozwijać, jeszcze bardziej poprawiając jakość świadczonych usług i oferowanych produktów – mówią przedstawiciele SBS sp. z o.o.

„Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii „Perły Duże” – takie wyróżnienie SBS Sp. z o.o. otrzymała od uznanego magazynu ekonomicznego Polish MarketRanking "Perły Polskiej Gospodarki" jest uznany za najbardziej prestiżowy jeśli chodzi o rankingi polskich przedsiębiorstw. Miejsce w rankingu zależy nie tylko od wielkości firmy (mierzonej wartością przychodów ogółem), ale również od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej.

Warto podkreślić, że do analizy pod kątem otrzymania tytułu nie można się zgłosić – jury samo kontaktuje się z firmami, które spełniają wstępne założenia rankingu. Co równie ważne, analiza firm nie wiąże się dla nich z żadnymi kosztami.

Tegoroczne zasady pozycjonowania firm w rankingu "Pereł Polskiej Gospodarki" opracowali Naukowcy z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Honorowy patronat nad plebiscytem objęli tradycyjnie: Wicepremier i Minister Gospodarki, Prezes Polskiej Akademii Nauk, Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Prezydent m. st. Warszawy.

źródło i zdjęcia: Grupa SBS

Firma powiązana:

Grupa SBS Sp. z o.o.

Telefon 42 663 54 00
www.grupa-sbs.pl
sekretariat@grupa-sbs.pl

Grupa SBS Sp. z o.o.