Aktualności

Spotkanie szkoleniowe z firmą ART-BUD

24.11.2015

W dniach 21- 22 listopada bieżącego roku w Ustroniu, odbyło się spotkanie szkoleniowe zorganizowane dla wykonawców współpracujących z firmą PSB ART-BUD – dystrybutorem naszych systemów rynnowych i podsufitek.

W spotkaniu szkoleniowym firmę GAMRAT SA reprezentował Szef Produktu PROFILE Pan Witold Zawadzki, który szczegółowo przedstawił ofertę produktową naszej firmy. Tematyka szkolenia objęła zasady prawidłowego montażu oferowanych przez Gamrat SA systemów rynnowych i podsufitek. Omówiono kwestie dotyczące ich prawidłowego użytkowania oraz zasady udzielania gwarancji.

Tematyka szkolenia objęła zasady prawidłowego montażu oferowanych przez Gamrat SA systemów rynnowych i podsufitek

W trakcie szkolenia Pan Witold przedstawił także najistotniejsze cechy wyrobów z tworzyw sztucznych i stali, które należy brać po uwagę przy ich montażu oraz omówił najczęściej popełniane błędy wykonawcze. Szczególny nacisk położony zastał na zalecenia związane z zabezpieczeniem instalacji rynnowych przed uszkodzeniami związanymi z zimowymi warunkami pracy (np. obciążenia do nawisów śnieżnych i sopli oraz ich usuwaniem).

Po szkoleniu odbył się konkurs z nagrodami ze znajomości oferty naszej firmy, w którym dekarze, obecni na spotkaniu mieli możliwość potwierdzenia zdobytej w trakcie szkolenia wiedzy.

Serdecznie dziękujemy gospodarzowi za doskonałe zorganizowanie spotkania, zadbanie o wspaniałą oprawę muzyczną – Gościom przygrywał młody, ambitny i godny polecenia zespół SISI oraz niezwykle miłą atmosferę.

źródło i zdjęcia: GAMRAT SA

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA