Aktualności

Folkowy Paradyż na targach CERSAIE

27.09.2011

Projektanci i architekci Grupy Paradyż pokusili się o własną interpretację folku, którą można zobaczyć w ramach stoiska targowego firmy na tegorocznych targach CERSAIE.

Ludowe wycinanki, hafty, koronki, a wszystko to nasycone niezwykle energetyzującymi barwami – takie właśnie akcenty towarzyszą firmie w Bolonii.

Grupa Paradyż prezentuje swoje produkty na największych w Europie targach ceramicznych już po raz 11-sty.  

CERSAIE – targi pełne historii

Nieprzerwanie od 1982 roku, Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE odbywają się w Bolonii. Od samego początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem producentów branży ceramicznej z całego świata. Podczas pierwszych edycji prym wiodły włoskie i hiszpańskie firmy, które słyną przede wszystkim z ciekawego wzornictwa i wysokiej jakości wyrobów.

CERSAIE to znacznie więcej, niż tylko targi. Jest to spotkanie wiodących producentów, których oferta targowa wyznaczać będzie trendy wzornicze obowiązujące w nadchodzących miesiącach. Spotkanie w Bolonii jest także przeglądem najnowszych rozwiązań dotyczących technologii wytwarzania i samych materiałów.

Co ważne – jest to również czas pierwszej weryfikacji czy nowości przygotowane przez producentów są zgodne z oczekiwaniami rynku. Dlatego – jak co roku – specjalnie na tagach CERSAIE przygotowaliśmy wiele ciekawych wzorów. Liczymy, że spodobają się naszym Klientom – mówi Łukasz Kardas, Wiceprezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Grupa Paradyż – czas na Polskę!

Grupa Paradyż, nieprzerwanie od 2001 roku, reprezentuje polską branżę płytek ceramicznych w prestiżowym towarzystwie największych włoskich i hiszpańskich producentów. Firma co roku udowadnia, że bardzo dobrze wpisuje się w światowe trendy – zarówno w zakresie proponowanych nowości produktowych, jak i pomysłów na ciekawą aranżację targowego stoiska.

W czasie ubiegłorocznych targów, Grupa Paradyż zaprezentowała nowości marki Premium My Way Paradyż Group w postaci dwóch serii gresów szkliwionych odwzorowujących naturalne materiały – marmur i drewno. W tym roku, na 120m² powierzchni wystawienniczej, firma przedstawi swoją nową ofertę produktową i zaskoczy podejściem do tematyki polskiego folkloru.

W tym roku sięgamy do korzeni odwołując się do polskiej tradycji i kultury – czerpiąc z tradycyjnych wzorów i kompozycji, nadajemy im świeżego wyrazu i przedstawiamy we współczesnej interpretacji. To motyw przewodni stoiska targowego Grupy Paradyż, na którym zaprezentowany zostanie design zawierający m.in. elementy folkowe, których bogata gama kolorystyczna nada niepowtarzalny charakter naszej obecności.

Dodatkowo – w trendzie „eko” – pokazane zostaną produkty nawiązujące do ponadczasowych motywów szlachetnych kamieni i drewna. Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć oryginalną i niepowtarzalną ekspozycję – na poziomie produktów oraz w charakterze samego stoiska - która przyciągnie uwagę i utkwi w pamięci odwiedzających nas gości” – mówi Rafał Domaradzki, Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Ceramiki Paradyż.

Targi i nie tylko

Międzynarodowe Targi CERSAIE 2011 to 29. edycja jednej z najważniejszych i jednocześnie największej europejskiej imprezy targowej poświęconej ceramice i wyposażeniu łazienek. CERSAIE to jednak nie tylko prezentacje wystawiających się firm. To również imprezy towarzyszące.

W tym roku, jedną z ciekawszych atrakcji jest wystąpienie hiszpańskiej architektki – Patricii Urquioli, pod tytułem: „Zacieranie granic”. Interesująco zapowiada się również spotkanie ze znanym japońskim architektem, Kengo Kuma – pod tytułem „Moc miejsca”. Targi, co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających oraz mediów z całego świata. W tej edycji własne stoiska zaprezentuje 751 firm z całego świata.

Zapraszamy do Bolonii w dniach 20 – 24 września 2011 r. (wtorek – piątek w godz. 9.00 – 19.00 oraz sobota w godz. 9.00 – 18.00).

Źródło: Paradyż

Więcej

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż