Aktualności

Dworek Polski o domach indywidualnych

20.11.2015

Dotychczas zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy prawie 500 domów na zlecenie prywatnych inwestorów. Choć proces projektowania i budowy oparty jest na stworzonym przez nas nowoczesnym systemie modułowym, to każdy dom jest projektowany indywidualnie. Inwestor wspólnie z naszym projektantem ustalają układ i wielkość domu. Dostosowują go do działki, orientacji, oraz wymagań i potrzeb przyszłych użytkowników. Efektem jest zawsze indywidualny projekt chroniony prawem autorskim.

Nasze domy choć tradycyjne w formie charakteryzują się współczesnym układem funkcjonalno-przestrzennym: otwartym planem, wyraźnym podziałem na część nocną i dzienną.

Posiadają również nowoczesne inżynierskie rozwiązania techniczne, które pozwalają np. uzyskiwać pomieszczenia o dużej rozpiętości oraz osiągnąć wyśmienite parametry cieplne ścian – o czym więcej można przeczytać w dziale technicznym. Charakter wnętrz naszych domów jest bardziej klasyczny

Natomiast charakter wnętrz naszych domów jest bardziej klasyczny: drewniane elementy wykończenia, centralnie położony kominek będący osią domu, potężne belki na suficie. To wszystko nadaje im niepowtarzalny, ponadczasowy wymiar.

Więcej informacji na STRONIE INTERNETOWEJ!

źródło i zdjęcia: Dworek Polski

Firma powiązana:

Dworek Polski

Telefon 22 727 51 74, 600 287 397
www.dworekpolski.pl, www.odzyskwa.eu
dworekpolski@dworekpolski.pl

Dworek Polski