Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

KONBET Poznań zaprasza do projektu "Polski rynek systemów stropowych"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2015-11-19

Wydział Ekonomiczny Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. oraz firmy Konbet Poznań Sp. z o.o. i Fabryka Stropów Sp. z o.o. zapraszają do wzięcia udziału w projekcie badawczym: "Polski rynek systemów stropowych".

Jego celem jest dokonanie próby diagnozy polskiego rynku systemowych rozwiązań stropowych ze szczególnym uwzględnieniem postrzegania określonych systemów oraz kryteriów wyboru jakimi kierują się różne grupy osób partycypujących w procesie projektowania oraz decyzji zakupowych.

Celem projektu jest dokonanie próby diagnozy polskiego rynku systemowych rozwiązań stropowych

Będziemy wdzięczni za wypełnienie i przesłanie ankiety (pobierz tutaj) na nasz poznański adres lub e-mail: k.kapusta@konbet.pl. Opiekunem organizacyjnym badania jest p. Kamil Kapusta (kom. 519 302 141).

Na koniec badania wśród ankietowanych zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Wybieraj właściwy kierunek

Nasza firma od ponad 25 lat stara się wyznaczać nowe kierunki rozwoju branżyChcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na nasz nowy produkt: Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR. Zrobimy to jednak w sposób niestandardowy – zaczynając od pewnej historii:

Zagubieni w Alpach – historia sprzed ponad 100 lat

Przebywający na ćwiczeniach w Alpach węgierski oddział wojskowy nie wrócił do bazy po dwudniowej zamieci śnieżnej. Żołnierze zjawili się trzeciego dnia z następującym wyjaśnieniem:

"Uznaliśmy, że zgubiliśmy drogę i czekaliśmy naszego końca. Wtedy jeden z nas znalazł w kieszeni mapę. To nas uspokoiło. Rozbiliśmy obóz, przeczekaliśmy burzę i dzięki mapie ustaliliśmy nasze położenie. No i jesteśmy".

Porucznik (który wysłał oddział na ćwiczenia) wziął do ręki mapę i dobrze jej się przyjrzał. Ze zdziwieniem odkrył, że to nie była mapa Alp, lecz Pirenejów.

Cytat z Karla Weicka

My nie tylko wskazujemy, lecz również wyznaczamy nowe kierunki rozwoju branżyJednym z morałów jakie wypływają z niniejszej historii jest fakt, że zawsze potrzebna jest nam mapa, dzięki której możemy wybrać właściwą drogę, właściwy kierunek. Dotyczy to każdej sfery aktywności ludzkiej, także rynku systemów stropowych.

Nasza firma od ponad 25 lat stara się wyznaczać nowe kierunki rozwoju branży, wprowadzając i oferując nowe, ekonomiczne oraz innowacyjne rozwiązania. Dlatego też przesyłamy drobny upominek kompas – ponieważ właściwy kierunek, ma zawsze kluczowe znaczenie. My nie tylko wskazujemy, lecz również wyznaczamy nowe kierunki rozwoju branży m.in. poprzez systemy SMART, MASTER, TERIVA TERMO czy najnowszy VECTOR, łączący w sobie zalety stropów Teriva i Filigran, a eliminujący ich wady.

Od dzisiaj w każde miejsce gdzie macie Państwo zaprojektowane stropy Teriva lub Filigran (także te na większych budowach) możemy wspólnie oferować Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR.

Więcej informacji na jego temat zawiera ulotka, którą można pobrać tutaj. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron internetowych www.konbet.pl, www.fabrykastropow.pl oraz do kontaktu z naszymi Biurami Obsługi Klienta w Poznaniu i Konarzycach.

źródło i zdjęcia: KONBET Poznań

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny