Aktualności

Śnieżka ogłasza: Pojawił się nowy numer "Dekoratorium"

13.11.2015

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, iż nowy numer magazynu "Dekoratorium" już się ukazał! Sprawdźcie co w nim znajdziecie...

Jesień zagościła się na dobre, a to oznacza jedno: nadszedł czas na kolejny numer magazynu "Dekoratorium". Jak zawsze znajdziecie w nim szereg inspiracji oraz praktycznych porad z zakresu urządzania domu i mieszkania.

Tematem przewodnim nowego numeru jest „Młoda Polska”Tematem przewodnim nowego numeru jest „Młoda Polska”. Pod hasłem tym kryją się dokonania młodych, polskich projektantów i architektów oraz najważniejsze trendy w rodzimym wzornictwie i budownictwie. Przedstawiamy najbardziej obiecujące pracownie architektoniczne, projekty najzdolniejszych designerów, polskie marki meblarskie, a także wywiad z jednym znakomitszych polskich projektantów- Tomkiem Rygalikiem.

Nie zapominamy również o otaczającej nas jesienno-zimowej aurze. W najnowszym numerze "Dekoratorium" czytelnicy znajdą szereg kolorystycznych inspiracji z szerokiej palety szarości i brązów. Sporo miejsca poświęcamy naturalnemu drewnu i zachęcamy do wprowadzenia go do wnętrz w postaci drewnianych belek, mebli czy dodatków. Przyglądamy się stylowi chalet oraz trendom w urządzaniu łazienek. Pomagamy przygotować oczko wodne do zimowego sezonu oraz dzielimy się radami w kwestii malowania ścian i stawiania ścianek działowych. Namawiamy do rozwijania zainteresowań i pasji związanych z majsterkowaniem, robieniem na drutach oraz gotowaniem.

Tych, których czują niedosyt odsyłamy do wersji digital magazynu, gdzie znajdą obszerne galerie zdjęć, inspirujące sesje, dodatkowe porady i informacje o produktach, a także filmiki instruktażowe. Prosta i przyjemna w obsłudze aplikacja dostępna w Google Play oraz App Store.

Zapowiedź tego, co was czeka po sięgnięciu po nowe wydanie "Dekoratorium", możecie zobaczyć oglądając filmik promocyjny magazynu. Dajcie się zainspirować!

źródło i zdjęcia: Śnieżka