Aktualności

Świętuj z Nami Jubileusz 20-lecia Gebo w Polsce!

13.11.2015

Mamy dla Ciebie wiele Konkursów w których każdy Instalator wygrywa Prezent! Możesz wziąć udział w 1, 2 lub we wszystkich Gebokonkursach! Otrzymasz od nas Wiele Prezentów oraz weźmiesz udział w losowaniu Nagród Głównych.

20 lat w Polsce to powód do Dumy! Zbudowaliśmy Silną, Solidną Firmę cieszącą się Państwa zaufaniem. Nasz sukces byłby niemożliwy bez Państwa, bez naszych Wspaniałych Klientów. Początki marki Gebo sięgają roku 1936, w którym to roku w Niemczech otrzymaliśmy patent na pierścienie zaciskowe i komponenty techniki łączenia rur pod znakiem Gebo. Od tego momentu produkt ten stał się symbolem i synonimem oszczędności czasu i kosztów montażu instalacji rurowych.Jak otrzymać prezent?

Przypadająca aktualnie okrągła rocznica Gebo w Polsce to okazja aby podziękować wszystkim Klientom, Partnerom handlowym i kooperatorom za dotychczasową współpracę oraz zaufanie jakim obdarzyli nas Państwo. Wasze uznanie jest dla nas bezcenne i stanowi niegasnącą mobilizację do wykonywania dalszej misji zawodowej.Obiecujemy, że nadal będziemy wypełniać misję naszej Firmy oraz realizować wspólne cele, tak aby w sposób owocny rozwijała się nasza dalsza współpraca Obiecujemy, że nadal będziemy wypełniać misję naszej Firmy oraz realizować wspólne cele, tak aby w sposób owocny rozwijała się nasza dalsza współpraca. Oby kolejne lata okazały się równie budujące i pełne wyzwań!

Przez cały bieżący rok w ramach uznania i podziękowania pragniemy zachęcić Państwa do celebracji naszego Jubileuszu. Na rok 2015 przygotowaliśmy wiele promocji, konkursów, atrakcji i niespodzianek. Mamy nadzieję, że będą Państwo wraz z nami świętowali, nasz sukces, który jest tak naprawdę sukcesem wspólnym.

Szczegóły konkursów na STRONIE INTERNETOWEJ. Zapraszamy!

źródło i zdjęcia: Gebo Technika International Sp. z o.o.