Aktualności

Zakończenie promocji Alpha Innotec Poczuj kasę w powietrzu!

12.11.2015

Wraz z końcem Października zakończyliśmy promocję powietrznych pomp ciepła alpha innotec serii LWD. Promocja odbiła się szerokim echem zarówno wśród Partnerów, jak również różnego rodzaju mediach tradycyjnych, czy też wirtualnych. Pompy ciepła serii LWD do ustawienia zewnętrznego to wydajne, niewielkie i łatwe w instalacji urządzenia cechujące się wysoką kulturą pracy, jak również wysokimi wartościami COP.

W ofercie alpha innotec, pompy ciepła serii LWD występują w 3 wielkościach – 5 kW, 7 kW oraz 9 kW. Dodatkowo każde z urządzeń objęte jest 5-letnią gwarancją producenta!

seria alira – LWD – Wszechstronna pompa ciepła. Ogrzewanie, chłodzenie, przygotowywanie ciepłej wody w jednym urządzeniu!

Innowacyjne i niezawodne! Pompy ciepła powietrze/woda serii LWD posiadają wiele zalet zarówno dla ich użytkowników, jak również instalatorów. Trwałe i niezawodne, a przy tym niezwykle wszechstronne. Ogrzewanie, chłodzenie (pompy z rewersem) przygotowywanie ciepłej wody.

Zestaw składa się z dwóch urządzeń- pompy ciepła zamontowanej na zewnątrz budynku oraz modułu hydraulicznego wewnątrz. Cały obieg chłodniczy wbudowany jest w jednostkę zewnętrzną. Dzięki temu nie potrzeba wykonywać żadnych prac przy obiegu chłodniczym, niepotrzebne są też uprawnienia chłodnicze.

Pompy ciepła LWD należą do jednych z najcichszych dostępnych na rynku urządzeń tego typu (nawet 45 dB w odległości 1 m od urządzenia). Wysoki współczynnik COP ~4,8 (przy A7/W35) zapewnia ekonomiczne ogrzewanie i przygotowanie c.w.u. Kolejnym wyróżnikiem serii jest temperatura na zasilaniu – do 70°C przy pracy samej pompy ciepła.

Więcej na temat pomp ciepła alpha innotec dowiedzą się Państwo na stronie www.alpha-innotec.pl.

Serdecznie dziękujemy za udział jak również zaangażowanie w promocję.
Zespół Przedsiębiorstwa „Hydro-Tech” Konin

źródło i zdjęcia: Alpha Innotec

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec