Aktualności

Nowy wymiar aranżacji Tikkurila Duett

10.11.2015

Kolekcja Tikkurila Duett to gotowe pomysły dekoracyjne, które pozwolą efektownie, a zarazem w prosty sposób odmienić aranżację. Wśród proponowanych połączeń kolorów farb i wzorów tapet idealną propozycję dla siebie znajdą zarówno osoby poszukujące ożywczych, energetycznych zestawień, jak i ci, którzy preferują stonowane, spokojne stylizacje.

System dekoracyjny Tikkurila Duett, opracowany przez skandynawskich designerów, to sześć wyjątkowych wzorów tapet (z których każdy dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych) oraz dobranych do nich odcieni farb. Stanowi unikalne rozwiązanie aranżacyjne, dzięki któremu stworzymy komfortową przestrzeń, wyrażającą indywidualność naszego stylu.

Tikkurila Duett Joy (F306 Sorbet) – radosne orzeźwienie

Efektowny wzór, łączący motywy roślin i kwiatów wypełniają rześkie, sorbetowe odcienie: zieleń, żółty i róż. Autorka wzoru

W efekcie powstała dynamiczna, radosna kompozycja, która wniesie do wnętrza dużą dawkę pozytywnej energii– "Shalony van Stralendorff, znajduje inspiracje w rozmaitych kształtach i kolorach zaczerpniętych z natury. Wzór Tikkurila Duett Joy powstał pewnego dnia, podczas układania na papierze kwiatów i liści w różnych pozycjach". - mówi Shalony.

- "Projekt ten zaczynał się od bardzo prostego wzoru w jedynie dwóch kolorach, ale wraz z jego rozwojem, barwy oraz elementy roślinne zaczęły się mnożyć, tworząc kalejdoskopowy kształt".

W efekcie powstała dynamiczna, radosna kompozycja, która wniesie do wnętrza dużą dawkę pozytywnej energii. Przynosząc skojarzenia z witalnością przyrody i pięknem słonecznych dni, rozświetli długie, jesienno-zimowe wieczory.

Tikkurila Duett Stitch (G500 Bungalow)– piękno tkwiące w prostocie

"Stonowane barwy i prosty wzór stworzony z ręcznie malowanych kropek, w których widoczne jest każde pociągnięcie pędzla – to zestawienie idealne do minimalistycznego, lecz ciepłego w odbiorze wnętrza. Często znajduję inspirację w codziennym życiu,  np. spotkaniach z ludźmi, architekturze, sztuce czy formach przedmiotów użytkowych". - mówi Sauli Sauomela, autor wzoru Tikkurila Duett Stitch.Delikatna, jedwabista faktura sprawia, że wzory stają się bardziej ciepłe i przytulne

- "Zazwyczaj projektując wykorzystuję komputer, ale tym tapetom postanowiłem dodać odrobinę wyjątkowości, umieszczając ślady pędzla na ich powierzchni. Delikatna, jedwabista faktura sprawia, że wzory stają się bardziej ciepłe i przytulne".

Ta subtelnie elegancka, harmonijna kompozycja porządkuje wizualnie wnętrze, nadając mu jednocześnie oryginalny stylTa subtelnie elegancka, harmonijna kompozycja porządkuje wizualnie wnętrze, nadając mu jednocześnie oryginalny styl. To esencja ponadczasowej klasyki, pozwalająca odkryć piękno w prostocie i delikatności.

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.