Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

Jakość firmy KONBET Poznań Sp. z o. o. potwierdzona certyfikatem!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2015-11-09

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu (WSBJ) przyznało firmie KONBET Poznań Sp. z o. o. certyfikat NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W BUDOWNICTWIE. Program prowadzony jest pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Najwyższa Jakość to program, w którym nagradzane są firmy, dla których jakość produktów i usług ma największe znacznie. Promowana jest idea zarządzania przez jakość - TQM (Total Quality Management).Ikar Biznesu roku 2015 Firma KONBET Poznań Sp. z o. o. otrzymała wyróżnienie za wytwarzanie prefabrykatów betonowych najwyższej jakości, z wykorzystaniem najnowszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego, a zwłaszcza za profesjonalizm kadry zarządzającej i pracowników produkcyjnych.Certyfikat "Najwyższa Jakość w Budownictwie"

Indywidualną nagrodę - tytuł IKARA BIZNESU 2015 - otrzymał także Prezes Zarządu tej spółki - Artur Kisiołek. Wyróżnienie to jest przyznawane przez Redakcję Magazynu Samorządu Gospodarczego Biznes Wielkopolska oraz WSBJ liderom biznesu i zarządzania, dla których kierowanie firmą jest prawdziwym zawodowym wyzwaniem. Jednym z kryteriów tej nagrody jest ponadprzeciętna odwaga w pokonywaniu licznych przeciwności na drodze do doskonałości biznesowej.

- "Zarówno certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie dla naszej firmy, jak i Ikar Biznesu jako wyróżnienie personalne, traktuję jako zwieńczenie ciężkiej pracy, walki o standardy, jakość i innowacyjność". - mówi dr inż. Artur Kisiołek, Prezes Zarządu KONBET Poznań Sp. z o. o.

Certyfikat Green Friendly

-" To sukces całej firmy - zaangażowanych i pełnych entuzjazmu - mimo ciężkich wyzwań, jakie często stawia przed nami rynek - pracowników. Dziś świętujemy ten sukces, ale nie ustajemy w dążeniu do osiągania najwyższej jakości - produktów, usług, pracy.

Najwyższa Jakość Konsumencka

Takie wyróżnienia są dla nas dodatkową motywacją i umacniają nas w przekonaniu, że niełatwa ścieżka rozwoju, którą wybraliśmy, jest tą właściwą".

źródło i zdjęcia: Konbet Poznań

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny