Aktualności

AQUAPHOR na targach AQUATECH

09.11.2015

W dniach 3-6 listopada 2015 firma AQUAPHOR uczestniczyła jako wystawca w targach AQUATECH w Amsterdamie, gdzie prezentowała swoje produkty, w ramach największej w Europie wystawy w branży technologii filtracji wody.

Stoisko firmy tradycyjnie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Aquaphor pokazał nowe systemy z serii filtrów podzlewozywakowych serii DWM Morion, a także model z nowej linii dzbanków filtrujących AQUAPHOR Provance.

Stoisko firmy tradycyjnie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających

Ponadto, w asortymencie firmy Aquapohor po raz pierwszy pokazane filtry profesjonalne o bardzo dużej wydajności, dedykowane do przemysłu i gastronomii.Obok domowych filtrów AQUAPHOR, systemów zmiękczająco-odżelaziających WaterBoss, stworzą one kolejny brand firmy  - AQUAPHOR Professional

Obok domowych filtrów AQUAPHOR, systemów zmiękczająco-odżelaziających WaterBoss, stworzą one kolejny brand firmy  - AQUAPHOR Professional, poszerzając tym samym gamę systemów filtrujących o kolejne, bardziej zaawansowane rozwiązania, które już niebawem pojawią się także na polskim rynku.

źródło i zdjęcia: Aquaphor

Firma powiązana:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Telefon 22 870 24 32
www.aquaphor.pl
aquaphor@aquaphor.pl

Aquaphor Poland Sp. z o.o.