Aktualności

Gierszewski - idealny partner przy budowie rezydencji

09.11.2015

Idealnym początkiem współpracy z naszą firmą jest chwila, gdy podejmują Państwo decyzję o budowie rezydencji. Jarosław Gierszewski staje się wtedy partnerem dla architekta, a stolarka wrysowana jest w bryłę budynku. Zachęcamy jednak Państwa do kontaktu również w przypadku, gdy budowa jest na bardziej zaawansowanym etapie.

 

Szkice koncepcyjne

Podczas wspólnych spotkań projektant przeprowadzi z Państwem wywiad dotyczący potrzeb przyszłych użytkowników wnętrz, Państwa marzeń oraz stylu życia. Na tej podstawie stworzy szkice koncepcyjne, które będą odzwierciedlać indywidualny styl Państwa nowego wnętrza. Także na tym etapie dokonany zostanie dobór gatunków drewna.Projekt wcielany jest w życie zgodnie z projektem wykonawczym

Pomiary z natury

Następnie wykonane zostaną pomiary Państwa rezydencji z dokładnością do milimetra. Dzięki temu zarówno projekt, jak i gotowa stolarka wykonane zostaną precyzyjnie i bez niedociągnięć.

Projekty wykonawcze

Koncepcja stolarki, która zostanie przez Państwa zaakceptowana, posłuży jako baza do stworzenia dokładnego i rozbudowanego projektu wykonawczego. To on posłuży stolarzom jako instrukcja do wykonania prac.

Kompleksowa realizacja

Projekt wcielany jest w życie zgodnie z projektem wykonawczym. Zależnie od potrzeb podejmujemy współpracę z przedstawicielami innych branż, jak np. szklarzami, metaloplastykami, dystrybutorami sprzętu kuchennego, tapicerami, kamieniarzami. Jarosław Gierszewski pełni rolę koordynatora wszystkich etapów prac związanych z drewnem.

źródło i zdjęcia: Jarosław Gierszewski

Firma powiązana:

Jarosław Gierszewski - Stolarstwo artystyczne

Telefon 56 647 15 18, 503 188 004
www.gierszewski.pl
jaru@gierszewski.pl

Jarosław Gierszewski - Stolarstwo artystyczne