Aktualności

Konkurs dla fanów czarnego sportu. Baw się razem z INTER-LERS i wygrywaj!

05.11.2015

W oczekiwaniu na sportowe emocje związane z rewanżowym meczem czerwono-czarnych, którego stawką będzie pozostanie w gronie pierwszoligowców, zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie zorganizowanym przez naszą firmę. Do wygrania są 3 egzemplarze książki "Sport Żużlowy w Gnieźnie", a także trzy podwójne zaproszenia na mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno – Polonia Piła.

Zasady zabawy są bardzo proste. Aby wziąć w niej udział wystarczy odpowiedzieć na jedno z trzech pytań, które pojawią się na naszym oficjalnym profilu facebookowym pod adresem: www.facebook.com/Inter-Lers-Sp-z-oo-436901749670941/timeline/. Tak jak w żużlu, do osiągnięcia sukcesu niezbędny będzie doskonały refleks – zwycięży bowiem osoba, która jako pierwsza umieści w komentarzu pod postem konkursowym prawidłową odpowiedź.

Organizator w możliwie najkrótszym terminie, przy użyciu funkcji dodawania komentarza do postu, wskaże zwycięską odpowiedź. Osoba będąca jej autorem jest zobowiązana do kontaktu z organizatorem, w celu ustalenia szczegółów przekazania nagrody. Nastąpić to może za pośrednictwem funkcji "Wiadomość" na portalu Facebook, lub mailowo – na adres a.kaliski@inter-lers.pl . Nagrody zostaną dostarczone zwycięzcom drogą pocztową, lub wręczone osobiście. O formie przekazania nagrody decyduje organizator.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

źródło i zdjęcia: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers