Aktualności

Nomet zaprasza projektantów do współpracy!

04.11.2015

Wszystkich designerów zainteresowanych tworzeniem projektów, albo wykorzystywaniem produktów Nomet w swoich pracach, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Udane połączenie tradycyjnych projektów z unikalną i lekką nutą nowoczesnego designu, uważane jest za nie lada sztukę. Doskonale urządzone wnętrze, to nie tylko sposób jego aranżacji, odpowiednia kolorystyka, ale także dobór najmniejszych detali, ponieważ to one wpływają na atrakcyjność i nadają mu niepowtarzalny charakter. Wykwalifikowani, polscy projektanci Nomet przygotowali ofertę produktów, które sprostają nawet największym oczekiwaniom i w zdecydowany sposób podkreślą indywidualność naszego Klienta. Codziennie szukamy nowych rozwiązań, stosujemy nowoczesne technologie, by efektownie wykorzystać surowce najlepszej jakości i w pełni trafić w Państwa potrzeby.Wykwalifikowani, polscy projektanci Nomet przygotowali ofertę produktów, które sprostają nawet największym oczekiwaniom i w zdecydowany sposób podkreślą indywidualność naszego Klienta Projektanci oferują klasyczne, stylizowane i awangardowe formy klamek. Ciekawe wzornictwo i niebanalna kolorystyka dają interesujący efekt i sprawiają, że nawet najmniejszy szczegół w wystroju wnętrza ma decydujący wpływ na efekt końcowy. Dzieła projektantów Nomet dodadzą uroku nawet najprostszym drzwiom, a klamki, które do tej pory były mało docenianym dodatkiem -stają się ich największą ozdobą.

Współpraca

Jesteśmy pewni, że wspólne działanie przyczyni się do stworzenia jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty dla naszych Klientów.
Po podjęciu współpracy otrzymacie Państwo dostęp do panelu logowania dla kontrahentów oraz możliwość pobrania materiałów.

źródło i zdjęcia: Nomet

Firma powiązana:

Nomet Sp. z o.o.

Telefon 56 619 81 00, 56 622 13 84, 691 96 74 74
www.nomet.pl, www.traffic.otwarte24.pl
sprzedaz@nomet.pl

Nomet Sp. z o.o.