Aktualności

Akademia szkoleniowa EBM

03.11.2015

Akademia Szkoleniowa Etex Building Materials Polska rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2012 roku. We wcześniejszych latach szkolenia prowadzone były w Olkuszu i Chojnicach, ale ze względu na bardzo duże zainteresowanie, firma EBM Polska postanowiła wybudować całkowicie nowe centrum szkoleniowe, które mieści się w Widziszewie, woj. wielkopolskie na terenie zakładu produkcyjnego dachówek ceramicznych CREATON.

Akademia Szkoleniowa wyposażona jest w nowoczesne maszyny i narzędzia niezbędne do prawidłowego montażu pokryć dachowych oraz elewacji wentylowanych.

Prowadzone tam szkolenia przeznaczone są głównie dla firm wykonawczych oraz partnerów handlowych EBM Polska. Szkolenia łączą w sobie zajęcia teoretyczne jak i praktyczne.

Organizujemy szkolenia z zakresu pokryć dachowych - dachówka ceramiczna CREATON, dachówka cementowa EURONIT, płytka dachowa STRUKTONIT, płyta falista oraz z zakresu fasad -  elewacje z płyt włóknocementowych EQUITONE, deska elewacyjna CEDRAL oraz elewacyjne płytki ceramiczne TONALITY.

Oferujemy dwa różne programy szkoleniowe: dla wykonawców i dla handlowców.

Niewielkie grupy szkoleniowe umożliwiają maksymalne wykorzystanie czasu potrzebnego na przyswojenie i utrwalenia wiedzy przekazanej przez naszych doradców technicznych.

Zapisy odbywają się przez naszych Doradców Handlowo-Technicznych, a terminy szkoleń są ustalane są indywidualnie.

Program szkoleń

źródło i zdjęcia: EBM Polska

Firma powiązana:

CREATON Polska sp. z o.o.

Telefon 32 624 95 00
www.creaton.pl
biuro@creaton.pl

CREATON Polska sp. z o.o.